ru

uk

Де найкраще замовити вбудовану шафу

Про вбудовані меблі заговорили не так давно. Правда, раніше їх робили майстри у своїх квартирах: комори, антресолі, гардеробні. Сьогодні це цілий напрямок. Причому, вбудувати можна все що завгодно і де завгодно, хоч на балконі маленьку шафу-купе. І це добре – тому що людям зручно. Порожнє місце в квартирі «не гуляє», а несе певне навантаження. Більшість шаф-купе на замовлення господарів – вбудовані.

Шафа, не маючи зазорів між своєю конструкцією та стінами з стелею, добре вписується в кімнату. Вставивши дзеркало, можна мати прямо-таки дзеркальну «стіну» на всю висоту кімнати. Або використовувати двері з фотодруком як аналог фотошпалер. Словом, неможливого мало. Уявляєте, як все це прикрасить ваш побут і життя? Виникає питання: «Де краще замовити всю цю красу?». Відповідаємо: «У компанії 3d меблі». Шафи-купе дуже популярні. Вони високо функціональні і красиві. Один з плюсів - можливість монтажу навіть у малих приміщеннях. Вбудовані шафи вигідно організують простір в приміщенні. Завдяки особливостям конструкції ви отримуєте багато вільного місця. А за рахунок внутрішнього планування шафи в нього можна помістити більше речей, ніж у звичайний. Шафа-купе може стати вдалим елементом інтер'єру. Фахівці фірми знають секрети цієї справи. Завдання в тому, щоб підібрати оформлення шафи під інтер'єр кімнати. А варіантів оформлення шаф у дизайнерів напрацьовано багато. Можуть запропонувати замовнику фотополімерний малюнок або трафаретне фарбування, скло лакобель, вставки з ротанга або бамбука. Виходить єдина у своєму роді шафа. Наприклад, шафа з піскоструйним малюнком по амальгамі, який нанесений з внутрішньої сторони дзеркала.

до Речі, про дзеркала.

Вони стали чудовим матеріалом для дверей, і це візуально збільшує простір кімнати. Родзинка компанії – 3D-моделювання, коли створюється тривимірний проект, що дозволяє замовнику побачити, як вбудована шафа-купе буде виглядати в його кімнаті. Ось шафа з фарбованого матового МДФ у класичному стилі з розпашними дверима, декорована пілястрами і карнизом. Або такий: двері секційні, нижня і верхня вставки – скло лакобель, середня – скло з двокольорового фарбуванням.

Та що розповідати!

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Поїдьте в цю фірму і на місці у всьому розберетеся.