ru

uk

Біла кухня

Біла кухня – чудове рішення для будь-якого простору: маленький вона зробить візуально більшим, а великий – легшим та більш вишуканим. Така кухня може бути виконана у будь-якому зі стилів: хай-тек – з гладкими глянсовими поверхнями, класика – з фасадами з малюнком-фрезеруванням. Ми пропонуємо своїм клієнтам великій вибір фасадів для білої кухні:

 

 

Що пропонує компанія 3d-Меблі своїм клієнтам при замовленні кухні:

 

Чому саме ми?

  1. ЛДСП для корпусу: Kronospan, Swisspan, Swiss Krono, Egger, Cleaf, Saviola. Товщина ЛДСП, з якою ми працюємо – не менше, ніж 18 мм.
  2. Для фасадів:

- плитні матеріали (ЛДСП, панелі AGT). Всі фасади, виготовлені з плитних матеріалів, заторцьовані кромкою ПВХ з використанням ПУР клею, що робить їх вологостійкими та дозволяє збільшити термін експлуатації. Фасади з італійського ЛДСП Cleaf і Saviola пропонуємо не лише гладкі, а й у вигляді рамки (як глухі, так і зі склом).

- МДФ фарбований або плівковий (матовий, глянцевий або металік). Такі фасади можуть бути виконані як у гладкому варіанті, так і з різноманітними фрезуваннями, а також вітринами зі склом. Товщина фасадів з МДФ – 19 мм. Фарбовані фасади можуть бути виконані з фрезованою ручкою-профілем.

- МДФ, вкритий пластиком (також у матовому, глянцевому виконаннях, а також із різними спец ефектами). Працюємо з пластиком турецького та італійського виробництва. Торці таких фасадів можуть бути виконані як із кромкою ПВХ, так і в алюмінієвому профілі.

- рамкові фасади AGT;

- МДФ, вкритий натуральним шпоном з різноманітними видами покриття: матові не шліфовані, з максимальним збереженням текстури, матові шліфовані, глянцеві. Гладкі та у вигляді рамки.

- ручки для унікального дизайну: DC, GTV, Gamet, Falso Style, Giusti, Ferro Fiori, Bosetti Marella, Cosma. Є також різноманітні торцеві ручки та ручки-профілі.

  1. Стільниці: постформінг (пластик), акрил, кварц.

Стільниці пластик пропонуємо на вибір: Luxeform, Kronospan, Swiss Krono, Egger, Arpa.

Ознайомитися з повним асортиментом Ви можете в нашому салоні (просп. П.Григоренко, 39-Б).

 

З чого починати та як замовити?

  1. Зателефонуйте нам:

050-969-58-58; 095-041-99-21; 063-502-65-53.

  1. Надішліть інформацію (бажані розміри, малюнок чи фото кухні, яка сподобалась) на електронну пошту:

3dmebli@gmail.com

Або на месенджери:

050-969-58-58 (Viber, WhatsApp); 095-041-99-21 (Viber).

  1. Замовте зворотний дзвінок (за допомогою форми на сайті, на сторінці знизу праворуч) і ми самі зв’яжемося з Вами.
  2. Приїздіть до нашого салону (просп. П.Григоренко, 39-Б). Тут дизайнер допоможе підібрати матеріали, зробить розрахунки та спроектує майбутню кухню (як внутрішнє наповнення, так і зовнішній вигляд). Відвідавши наш салон, Ви отримаєте не лише консультацію спеціаліста, але й безкоштовний макет майбутніх меблів (буде відправлений Вам на ел. пошту)

 

Нижче представляємо деякі з наших робіт:

01. Невелика кутова кухня з підвіконням, зробленим зі стільниці. Фасади – фарбований глянсовий МДФ. У фасади-вітрини вставлене скло Lacobel 9003.

02. Кухня без ручок з ультра білими глянсовими фасадами.

03. Кухня з фарбованими матовими фасадами. Верхній ярус тієї самої глибини, що й нижні тумби.

04. Рамочні суперматові фасади AGT пасують як до класичної кухні, так і для кухні сучасного дизайну.

05. Можна обрати молочний відтінок білого кольору, як у цій просторій кухні у класичному стилі.

06. Білий глянець + чорні акценти (стільниця та ручки) = кухня з лаконічним та стильним дизайном.

07. У цій кухні стільниця та корпус виконані в одному деревоподібному декорі – «ясень таорміна». Фасади – плівковий МДФ з деревоподібною тесктурою «біле дерево» та класичним фрезеруванням.

08. Ще один варіант біло-чорної кухні, але вже з матовими фасадами.

09. Інтегровані (фрезеровані) у фарбованих фасадах МДФ ручки та контрастна стільниця кольору темного дубу – окраса цієї невеликої кухні.

10. Ці фасади – також с фрезерованими ручками. Стільниця та лита мийка – акрилові. Робоча панель – скло-скіналі з фарбуванням у білий колір.

11. Білий колір + класичний відтінок дубу, а також глянець + мат – ефектне поєднання фасадів, корпусу та стільниці цієї кухні.

12. Фасади з білого пластику (тут – з ефектом «металік») у алюмінієвій рамці – відмінне рішення для тих, кому потрібна довговічна кухня.

13. Фасади цієї кухні – плівковий МДФ «біле дерево» з нанесенням фрезерування та патини кольору «золото».

14. Лаконічне поєднання білих глянсових фасадів (тут – плівковий МДФ) та ручок зі стільницею кольору «алюміній».

15. Фасади цієї кухні – рамкові, AGT.

16. Кухня з фасадами з фарбованого матового МДФ. Навісні шафи оснащені механізмами натискання.

16-a. Барна стійка-острів – 2-стороння. Також з механізмами натискання tip-on (Blum).

17. Бюджетний варіант білої кухні – фасади з ДСП.

18. Класична кухня з плівковими фрезерованими фасадами.

19. Біла кухня з фасадами з пластику та колажем фотодруку (тут – скло «діамант» у алюмінієвій рамці).

20. Низ кухні білого кольору швидко забруднюється? Можна замовити низ з іншого матеріалу. Тут – ДСП «вибілене дерево темне».

21. Нижні тумби цієї кухні виконані з фасадами з натурального шпону «венне». Стільниця та гнута барна стійка – з акрилу.