ru

uk

Вибирати шафу купе для оселі варто ґрунтуючись не тільки на функціональність, але і естетичність, адже сучасні шафи є не просто вмістилищем для одягу і дрібниць, а яскравим декоративним елементом інтер’єру. Одними з найпопулярніших елементів інтер’єру є дзеркальні шафи купе. Купити дзеркальну шафу, значить додати інтер’єру кімнати зовсім іншого звучання.

Шафи купе дзеркальні у Києві користуються зростаючою популярністю, оскільки дзеркало в них виконує кілька функцій. Звісно, в дзеркалі шаф купе дуже зручно розглянути свій наряд в найдрібніших подробицях, підмітити правильно підібрані аксесуари. По-друге, дзеркальна шафа купе візуально збільшує простір, робить кімнату більш просторою і світлою. Особливо вигідно встановити недорогу дзеркальну шафу купе в невеликій кімнаті, яка радикальним чином зміниться після цієї покупки.


Мал.1. Невелика кутова шафа-купе, двері – дзеркало «срібло».


Мал.2. Шафа в передпокою, двері – дзеркало «бронза».


Мал.3. Двері шафи-купе – дзеркало «сатин».

Дзеркальні шафи купе припускають величезний вибір варіантів оформлення, найпопулярнішим з яких є нанесення малюнків методом піскоструминної обробки. Ви можете купити дзеркальну шафу в якому матовий малюнок нанесений на дзеркальну поверхню, або навпаки.


Мал.4. Піскоструминний малюнок на дзеркалі «срібло».


Мал.5. Малюнок-інверсія (перехід з матового фону на дзеркальний).


Мал.6. Піскоструминний малюнок на дзеркалі «бронза» (фон – дзеркало, малюнок – матування).


Мал.7. Двері шафи з 1-кольоровим фарбуванням на дзеркалі (фон – фарбування, малюнок – дзеркало).


Мал.8. 1-кольорове трафаретне фарбування на дзеркальному тлі.

Варто відзначити, що дзеркальна шафа купе вимагає пильної уваги до вибору декору, оскільки велика кількість дзеркал в кімнаті може бути не зовсім корисною – не всім приємно весь час дивитися на своє відображення. Тому, ми пропонуємо варіанти, в яких дзеркальні панелі є вставками, комбіновані з іншими матеріалами – склом, пластиком, ДСП.


Мал.9. Секційні двері зі вставками дзеркала «сатин» (вгорі і внизу) та дзеркала «срібло з піскоструминним малюнком ( у центрі).


Мал.10. Двері шафи в спальню – ротангові панелі + вставка із дзеркала з піскоструминним малюнком.


Мал.11. Двері шафи з декоративної кольорової плівки під склом.


Мал.12. Секційні двері з фарбованого скла (верхні і нижні вставки) і дзеркала «сатин» з 1-кольоровим фарбуванням (центральна вставка).

Навіть недорога дзеркальна шафа купе допоможе додати інтер’єру кімнати свіжості і сучасного звучання. Шафи купе дзеркальні в Києві від компанії 3d-mebli поєднують в собі високу якість і чудовий дизайн.