ru

uk

Шафи для одягу найчастіше розташовуються в коридорі – саме в цьому приміщенні вони повною мірою виконують свою функцію. Якщо ви в’їжджаєте в нову квартиру або плануєте провести невеликий ремонт, замовити шафу в коридор ви можете в компанії 3D-mebli.


Мал.1.Шафа в коридор, переходить у відкриту частину з гачками для одягу та тумбою для взуття.

Практика показує, що шафу в коридор краще всього замовляти у форматі купе – шафи з розсувними дверима, яка не розчиняється, а зсувається в бік. Таке виконання дає можливість істотно заощадити простір. Крім того, як правило, в коридорах дуже часто присутні технологічні ніші, в які можна монтувати вбудовані шафи для одягу. Вбудована шафа купе відкриває великі можливості по оптимізації простору, поліпшення комфорту, що забезпечується економією площі, яку, у випадку з окремо стоячою шафою віднімають стінки, цоколь, щілини між стіною і корпусом шафи.


Мал.2.Велика шафа-купе вбудована в нішу в коридорі.

Можливість компактно скласти весь гардероб, взуття і дрібні аксесуари забезпечується не тільки за рахунок розсувної системи, але і зручним компонуванням внутрішнього простору шафи. Ви можете купити шафу в коридор, в якій будуть враховані всі ваші побажання щодо кількості та типу компонентів – поличок, вішалок, тримачів для взуття та головних уборів.


Мал.3.Внутрішнє наповнення Вашої майбутнього шафи буде організовано з урахуванням всіх Ваших побажань.

Шафи для одягу, оснащені системою купе, можуть комбінуватися зі стелажами для книг або дисків або іншими потрібними Вам функціональними конструкціями.


Мал.4.Шафу в коридор доповнено функціональною тумбочкою і полицями.

Дуже часто в коридорі використовуються кутові шафи, в яких, в залежності від ваших уподобань, можуть встановлюватися радіусні полиці. Кутова шафа використовує вільний простір більш раціонально, звільняючи місце для вас і вашої родини.


Мал.5.Кутова Г-подібна шафа з тумбою в коридор.


Мал.6.Кутова 2-дверна шафа.

Замовляючи шафу купе в коридор в компанії 3D-mebli, ви отримуєте ідеальні меблі, відповідну вашим бажанням.


Мал.7.Шафа-купе в коридор + невеликий відкритий передпокій.


Мал.8.Фасади шафи і тумбочок передпокою виконані з ротанговых панелей.


Мал.9.Шафа в передпокою з 1-кольоровий фарбуванням на дзеркалі і взуттєва тумба з фасадами з пофарбованого в той самий колір МДФ.