ru

uk

Облаштування дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати – це досить непросте завдання, що вимагає серйозного підходу. Для того, щоб правильно облаштувати дитячу, необхідно ретельно підійти до вибору всіх предметів меблів, так як вони – найважливіша складова будь-якого житлового приміщення. Наша фірма здійснює виготовлення меблів в дитячу на замовлення різноманітних стилів, кольорів та конфігурації. Ми допоможемо зробити дитячу Вашої дитини стильною, комфортної, затишною і безпечною. Наші фахівці мають багаторічний досвід у виготовленні будь-яких (в т. ч. і дитячих) меблів.

Нестандартні меблі хороші як раз тим, що у Вас не буде ніяких обмежень в розмірах, гамі кольорів, фурнітури. Займаючись виготовленням меблів на замовлення, ми прагнемо зробити з дитячої кімнати щось особливе, незвичайне. Ми намагаємося знайти нестандартне рішення меблів для кожної дитини, враховуючи його характер і пристрасті.

Ще одна з основних причин для виготовлення меблів під замовлення – нестандартне планування приміщення. Деколи для того, щоб все виглядало гармонійно, доводиться купувати меблі нестандартної довжини, ширини або висоти. Меблі, зроблені на замовлення, зможуть вирішити всі ці завдання, а також гарантовано впишуться в інтер’єр Вашої дитячої кімнати.

Головним предметом меблів в будь-якій дитячій кімнаті є ліжко. Ліжко має бути зручним у всіх відносинах. Зовнішній вигляд її теж дуже важливий. Якщо підійти до вибору дитячого ліжка за залишковим принципом і придбати неякісний продукт, це може призвести до різних захворювань у дитини. Саме тому кращим рішенням буде дитяче ліжко за індивідуальним замовленням, створене з використанням найсучасніших технологій і кращих, екологічно чистих матеріалів. Ми можемо забезпечити і те, і інше.

Другим за значимістю предметом меблів, присутнім в кожній дитячій, є шафа. У наш час існує безліч різних видів шаф, але серед них найбільш популярними є шафи-купе. У нас можна замовити шафу-купе в дитячу кімнату за досить демократичною ціною. Ми можемо виготовити шафу-купе будь-якого розміру, з різноманітних матеріалів. Якщо Ви не є прихильником шаф-купе, ми можемо запропонувати Вам шафу з розсувними дверима, яка виглядатиме не менш привабливо, і буде такою же практичною.

Будучи безпосередньо виробником меблів під замовлення, ми здійснюємо весь технологічний цикл: від замірів, 3D-моделювання і підбору всіх матеріалів, до виготовлення, доставки і установки. Тривимірний дизайн дозволить побачити виріб вашої мрії ще до його втілення в життя. Разом з нашими дизайнерами Ви зможете коректувати, змінювати-додавати-прибирати елементи меблів, а також колірні рішення. В результаті Ваша дитина отримає красиву і затишну кімнату для відпочинку, творчості, навчання та подальшого розвитку.

Кутовий стіл з пеналом і полицями

01. Кутовий стіл з пеналом і полицями – зручне робоче місце для дитини будь-якого віку.

Меблі в кімнату для дівчинки

02. Основні кольори цієї кімнати для дівчинки – яскраво-білий і колір фуксії + трохи сонячно-жовтого кольору. Всі фасади – глянцевий МДФ плівковий.

Плательна шафа до стелі

03. Містка плательна шафа до стелі.

Фотодрук на фасадах меблів в дитячу

04. У Вас немає можливості обзавестися домашнім улюбленцем? Ми вирішили цю проблему разом з нашими клієнтами! Симпатичні сіамські котики тепер завжди будуть присутні в кімнаті цієї дівчинки.

Фасади шафи – скло з фотодруком

05. Навіть над робочим столом. Фасади цієї шафки – скло з фотодруком, шліфоване по периметру.

Містка кутова шафа

06. Зліва від робочого столу в цій дитячій ми розмістили містку кутову шафу. Фасади – рамковий профіль AGT.

Книжкова шафа і великий комод

07. А праворуч – книжкова шафа і великий комод під стільницею.

Шафа-купе з морським пейзажом

08. Шафа-купе з морським пейзажом. Яскравий штрих – яскраві фігурні панелі, згладжуючий кут шафи.

 Стіл в дитячій кімнаті

09. Стіл в дитячій в життєрадісних оранжево-зелених тонах виготовлений з ДСП Egger.

Шафа-купе в кімнаті для дівчинки

10. Шафа-купе в кімнаті для дівчинки декорований вставками з дзеркала з 1-кольоровий фарбуванням у вигляді легких квіткових мотивів.

LED підсвічування шафи

11. LED підсвічування шафи цілком може служити нічником у вечірній час.

12. На такому стелажі дитина з легкістю розмістить свої улюблені книжки та іграшки.

12. На такому стелажі дитина з легкістю розмістить свої улюблені книжки та іграшки.

Шафи в кімнаті для 2-х дітей

13. Ці «доми» насправді – шафи в кімнаті для 2-х дітей. Фасади – ДСП з нанесеним на нього малюнком методом прямого фотодруку.

Невеликий стіл в дитячу кімнату

14. Невеликому столу завжди знайдеться місце, а кілька шафок над ним дадуть додаткове місце для зберігання.

Яскрава шафа-купе в дитячу кімнату

15. Абстрактний яскравий малюнок фотодруку прикрасив шафу-купе в кімнаті хлопчика.