ru

uk

Кухня без ручок

«Мені подобаються кухні без ручок», - усе частіше кажуть нам клієнти. Одні надають перевагу мінімалізму, інші так і не змогли визначитись з вибором ручок  (їх багато, та все «не те»), а комусь кухня, в якій немає ручок, здається більш вишуканою та оригінальною. До того ж, догляд за кухнею з фасадами без ручок буде легшим, їх відсутність дозволить власникам простіше та швидше її відмити.

Що ми можемо Вам запропонувати? Варіантів виконання кухні без ручок є декілька:

 1. Механізми, що натискаються (tip-on або push-to-open) дозволяють легко відчиняти дверцята простим натисканням, встановлюються на фасади, виготовлені з будь-яких матеріалів. Недолік – фасади (особливо світлі) будуть швидше забруднюватись та можуть відчинятись від випадкового натиснення (нижні тумби). Навісні шафи можна замовити з фасадами довшими від корпусів, у такому випадку можливе використання звичайних (не тих, що натискаються) завіс.
 2. Інтегрована (фрезерована) ручка у фарбованому МДФ фасаді. Подібні ручки мають декілька конфігурацій (див.фото нижче): N, C або V. Це також може бути внутрішній скіс фасаду під кутом 450. Самі ручки виглядають як цікавий додатковий декор кухні без ручок. Вартість фасадів з фрезерованою ручкою буде дорожчою, ніж звичайних гладких. Як і у випадку з фасадами, що натискаються, вони будуть частіше забруднюватись через постійний контакт з пальцями рук.
 3. Торцеві ручки-профілі. Такі ручки бувають певної довжини (3 або 4 метри). Потребують додаткових послуг (нарізання в розмір, шліфування торців, виборка пазу в торці фасаду), що відображається на кінцевій вартості. При відкриванні Ви будете триматись не за фасад, а безпосередньо за ручку. Вибір кольорової гами таких ручок досить обмежений («срібло» або «хром»).
 4. Профільна фальш-ручка Gola дозволяє відчиняти фасади за їх край не з зовнішньої, а з внутрішньої сторони. Вибір кольорів дещо більший, ніж у торцевих ручок-профілів, але різноманіттям теж не вражає.
 5. Можливо сміливо комбінувати між собою вищевказані типи механізмів та ручок. Наприклад, знизу встановити на фасади стильні ручки, а навісні шафи (помітніші у приміщенні кухні) зробити без них. Також Ви можете обрати не надто помітні ручки для фасадів: ручки-кнопки, ручки, що встановлюються на торці або ручки близького до фасадів кольору (готові або з фарбованого скла).

 

Що пропонує компанія 3d-Меблі своїм клієнтам при замовленні кухні:

 

Чому саме ми?

 1. ЛДСП для корпусу: Kronospan, Swisspan, Swiss Krono, Egger, Cleaf, Saviola. Товщина ЛДСП, з якою ми працюємо – не менше, ніж 18 мм.
 2. Для фасадів (їх товщина 19 мм – фасади, зроблені з МДФ та 18 мм – фасади з ДСП):

- плитні матеріали (ЛДСП, панелі AGT). Всі фасади, виготовлені з плитних матеріалів, заторцьовані кромкою ПВХ з використанням ПУР клею, що робить їх вологостійкими та дозволяє збільшити термін експлуатації. Фасади з італійського ЛДСП Cleaf і Saviola пропонуємо не лише гладкі, а й у вигляді рамки (як глухі, так і зі склом).

- МДФ фарбований або плівковий (матовий, глянцевий або металік). Такі фасади можуть бути виконані як у гладкому варіанті, так і з різноманітними фрезуваннями, а також вітринами зі склом. Товщина фасадів з МДФ – 19 мм. Фарбовані фасади можуть бути виконані з фрезованою ручкою-профілем.

- МДФ, вкритий пластиком (також у матовому, глянцевому виконаннях, а також із різними спец ефектами). Працюємо з пластиком турецького та італійського виробництва. Торці таких фасадів можуть бути виконані як із кромкою ПВХ, так і в алюмінієвому профілі.

- рамкові фасади AGT;

- МДФ, вкритий натуральним шпоном з різноманітними видами покриття: матові не шліфовані, з максимальним збереженням текстури, матові шліфовані, глянцеві. Гладкі та у вигляді рамки.

 1. Стільниці: постформінг (пластик), акрил, кварц.

Стільниці пластик пропонуємо на вибір: Luxeform, Kronospan, Swiss Krono, Egger, Arpa.

Ознайомитися з повним асортиментом Ви можете в нашому салоні (просп. П.Григоренка, 39-Б).

 

З чого починати та як замовити?

 1. Зателефонуйте нам:

050-969-58-58; 095-041-99-21; 063-502-65-53.

 1. Надішліть інформацію (бажані розміри, малюнок чи фото кухні, яка сподобалась) на електронну пошту:

3dmebli@gmail.com

Або на месенджери:

050-969-58-58 (Viber, WhatsApp); 095-041-99-21 (Viber).

 1. Замовте зворотний дзвінок (за допомогою форми на сайті, на сторінці знизу праворуч) і ми самі зв’яжемося з Вами.
 2. Приїздіть до нашого салону (просп. П.Григоренка, 39-Б). Тут дизайнер допоможе підібрати матеріали, зробить розрахунки та спроектує майбутню кухню (як внутрішнє наповнення, так і зовнішній вигляд). Відвідавши наш салон, Ви отримаєте не лише консультацію спеціаліста, але й безкоштовний макет майбутніх меблів (буде відправлений Вам на ел. пошту)

 

Нижче представляємо деякі з наших робіт:

01. Кухня з фасадами з глянсової плити МДФ AGT та торцевими ручками-профілем.

01-а. Шафи під вбудовану техніку та холодильник – з механізмами натискання. Фасади – ДСП Kaindl «дуб Ендгрейн класичний».

02. Навісні шафи цієї кухні зроблені з фасадами, що довші за корпус (відчиняються за край). На нижні тумби встановлені ручки з кріпленням на торець. Фасади – акрил.

03. Мінімалістична біла глянсова кухня з фасадами з фарбованого МДФ з фрезерованою ручкою.

04. Навісні шафи невеликої кутової кухні - з механізмами натискання, нижні тумби – зі стильними ручками контрастного кольору.

05. А такий вигляд мають фарбовані матові фасади з інтегрованою ручкою N.

06. Навісні шафи кухні укомплектовані механізмами, що натискаються (завісами та підйомними Aventos з tip-on), нижні фасади висуваються та відчиняються завдяки фрезерованим ручкам N.

07. У цій кухні ручок немає тільки у навісних шафах (дверцята відчиняються за нижній край фасаду, що довший за корпус). Нижні тумби та шафи під вбудовану техніку прикрашені стильними ручками відповідного декору.

08. Фрезеровані у фасадах ручки N прикрасили лаконічну кутову кухню.

09. Тут інтегровані ручки виконані не тільки у фарбованих, але й у шпонованих фасадів.

10. Ще один приклад пониження фасадів. Тут – акрилові.

11. Кухня в 2-х кольорах з фасадами з глянсового фарбованого МДФ з фрезерованими ручками.

Фальш ручка-профіль Gola.

Фрезеровані у фарбованих фасадах МДФ ручки (варіанти C та V).

Фрезеровані у фарбованих фасадах МДФ ручки (варіант N).

Ручка, що встановлюється на торець фасаду.

Ручка, що встановлюється на торець фасаду.

Торцева алюмінієва ручка-профіль.

Торцева алюмінієва ручка-профіль.