ru

uk

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Набрид старий інтер’єр або Ви бажаєте змін? Чи Вам просто необхідно придбати новий предмет меблів або обставити ними усю квартиру. Сучасний меблевий ринок пропонує
споживачам велику кількість різноманітних товарів та послуг за найрізноманітнішими цінами. В чому ж відмінність готових меблів від зроблених на замовлення? А, якщо я все ж
таки замовлю їх, то чи не купуватиму «кота у мішку»?

Дійсно, готових меблів дуже багато, їх-бо можна одразу «побачити-поторкати» (правда, якщо це – інтернет-магазин, то асортимент готових взірців навряд чи великий). Здебільшого, готові меблеві вироби – це або кошторисні варіанти типових меблів з недорогих і не дуже якісних матеріалів, або дорогі «іміджеві» імпортні меблі. У будь-якому випадку, у придбаних готових меблях Ви абсолютно нічого не зможете змінити: додати таку необхідну Вам поличку, висувну шухляду, передбачити корисну нішу для зберігання дошки для прасування, драбинки, пилосмока та ін. Запропонували не занадто великий вибір кольорів? Не підійшли ручки, профіль дверей розсувної шафи, механізми відчинення-зачинення-висування або інша фурнітура? Що ж, зате недорого. А про «припасування» під потрібний Вам розмір (навряд чи куповані кухня, шафа чи стінка будуть зроблені у відповідності з розмірами Вашого приміщення або ніші) не може і мови йти! Ось і виходить, що меблі придбані, а до інтер’єру чомусь не пасують…

Зроблені на замовлення меблі не мають цих недоліків. Компанія «3d-меблі» є безпосереднім виробником корпусних меблів з власним виробництвом, а не посередником або дилером з продажу чиєї-небудь продукції. Ми займаємось виробництвом корпусних меблів з 2000 р. і робимо на замовлення всілякі меблі для дому: шафи (як розсувні, так і ті, що відчиняються), кухні, стінки, меблі для віталень, передпокоїв, дитячих, спалень та бібліотек. Ми пропонуємо нашим клієнтам кваліфіковані послуги дизайнерів, робітників меблевого виробництва, складальників-установників. Ви отримуєте повний спектр послуг: від вимірів, проектування майбутніх меблів до їх безкоштовних доставляння та встановлення. Професійні поради наших фахівців допоможуть Вам не тільки визначитись з вибором всіх матеріалів та фурнітури, але й розібратись, які з них найкраще пасуватимуть до кожного конкретного виробу. Ми обов’язково допоможемо нашим клієнтам визначитися з вибором в залежності від їхніх вимог, смаків, а також з урахуванням бюджету, що планується. Ми працюємо виключно з сертифікованими матеріалами та комплектуючими, а різноманітних їх вибір дозволяє підібрати оптимальний для кожного варіант.

Початковий етап нашої роботи з клієнтами – безкоштовне розроблення дизайну майбутніх меблів. З нашими дизайнерами Ви предметно обговорюєте усі деталі: потрібні розміри, функціональне наповнення, зовнішнє оформлення та стилістичне рішення. Ви можете надати фото або будівельний план місця, де потрібно буде розмістити майбутні меблі, невеличкі фрагменти шпалер, плитки, покриття підлоги, тощо. Так дизайнерові простіше буде надати Вам поради щодо стилістичних рішень, підбору кольору, фактури, підібрати малюнок, що пасуватиме до фасадів (якщо він буде передбачений) та ін. Побачили щось вже зроблене, бажаєте саме таке, але щоб пасувало під Ваші розміри та кольори? В цьому випадку Ви можете показати (відправити електронною поштою) малюнок, фото, візуалізацію або макет, а ми зможемо адаптувати меблі згідно з Вашими розмірами та вподобаннями. Можливе замовлення виїзду дизайнера до Вашої оселі (при замовленні меблів в нашій компанії ця послуга безкоштовна), після якого ми розробимо 3d-макет, зробимо попередні розрахунки вартості та відправимо їх Вам електронною поштою. Ви також можете намалювати ескіз бажаних меблів і відправити його у будь-який зручний для Вас спосіб (e-mail, Viber). Малювання (навіть найпростіше) – не Ваш «коник»? В такому випадку можете зателефонувати нам (або замовити зворотній дзвінок на нашому сайті) та в режимі телефонної розмови розповісти нам, що саме Вам потрібно, а ми зробимо розрахунки і проконсультуємо з усіх питань, що будуть Вас цікавити.

Після того, як були зроблені виміри, обрані матеріали та фурнітура, створені необхідні макети, в яких зазначені розміри і повних перелік всіх необхідних матеріалів, що будуть використані для виготовлення Ваших меблів, укладається Договір з виготовлення та встановлення замовлених Вами та зроблених нами меблів.

Термін виконання замовлення? Він буде залежати від того, які саме матеріали будуть використані. Чи будуть це елементи, що робляться на замовлення: фасади (наприклад, з МДФ, вкритого плівкою, фарбою або пластиком або рамкові), скло чи дзеркало з нанесенням малюнків (піскоструй, трафаретне фарбування, фотодрук), гнуті (радіусні) елементи зі скла або МДФ, стільниці нестандартного розміру та ін. або меблі будуть виготовлені тільки з використанням «плитних» (ДСП, МДФ) або «листових» (скло, дзеркало) матеріалів, які потрібно тільки нарізати-обробити. У випадку, якщо будуть використані складові, що замовляються, терміни виготовлення будуть 4-5 тижнів, якщо ж таких не буде, то 1,5-2 тижня.

Трохи про матеріали, з якими ми працюємо. Всі вони мають відповідні сертифікати якості і є не тільки екологічними, але й зносостійкими (підібрати їх правильно для того чи іншого меблевого виробу Вам обов’язково допоможуть наші фахівці). Ми використовуємо ДСП товщиною не менш як 18 мм, а МДФ для фасадів – 19 мм. Усі краї деталей з ДСП оброблюються міцною крайкою ПВХ (Rehau, Kromag, ABS). Працюємо тільки з відомими, тими, що добре себе зарекомендували, виробниками ДСП: вітчизняними Kronospan, Swiss Krono, Swisspan та закордонними Egger, Cleaf, Kaindl. Плівки ПВХ для фасадів: Термопал, Полифасад, Винил груп, Глобал, WDM. Рамковий профіль: AGT, Суперпрофіль. Алюмінієві розсувні системі та рамки: ADS, Elite, Stärke. Фурнітура: Blum, Hettich, GTV, Linken system, Müller. Перелік можна подовжити… Ми також постійно поповнюємо асортимент матеріалів та комплектуючих цікавими новинками, що з’являються на меблевому ринку, а наші дизайнери слідкують за модними течіями та новими тенденціями меблевої моди.

Компанія «3d-меблі» із задоволенням працює для наших клієнтів. Щиро сподіваємось, що наші досвід, вміння та старанність допоможуть втілити в реальність Ваші меблеві фантазії та зробити Ваш інтер’єр неповторним та унікальним. Створіть Ваші гарні та довговічні меблі з нами!