ru

uk

Для комфортного та креативного оформлення кімнати відпочинку кращого рішення, ніж шафа купе спальня немає. Компанія 3D-mebli пропонує недорогі шафи для спальні, з можливістю вибору ексклюзивного дизайну.

Купити шафу в спальню, виконану у форматі купе, значить, додати інтер’єру сучасного звучання, подбає про те, щоб весь одяг, аксесуари та дрібнички були складені компактно і максимально ергономічно.
Шафи в спальню на замовлення, створені з максимальним урахуванням всіх ваших побажань і побажань, можуть мати різну конфігурацію, а також тип оформлення.


Мал.1.Шафа-купе у спальню. Двері секційні зі вставками з ротанга і УФ фотодруку (матовими).


Мал.2.Двері шафи в спальню – 2-кольорове фарбування під склом.

Ви можете замовити шафу для спальні бюджетної категорії, в якому фасадна частина декорована високоякісними панелями ДСП.
Якщо ви хочете додати інтер’єру спальної кімнати незвичного звучання, втілити у життя оригінальні задумки, ми можемо запропонувати величезне поле для діяльності.
Найбільш виграшним варіантом є замовити шафу для спальні з дзеркальними панелями. Таке оформлення не тільки додасть шафі оригінальності і свіжості, але і візуально розширить простір кімнати, зробить її більш світлою і затишною. Але, перш ніж купити шафу в спальню, важливо визначити, яку площу фасадної частини буде займати дзеркало. Навряд чи вам захочеться весь час, проведений в спальні, бачити своє відображення. Тому краще всього вибирати комбіновані фасади, в яких дзеркало поєднується з іншими матеріалами.

Не менш вдалим рішенням буде нанесення на дзеркало малюнка, в такому разі, ви зможете бачити своє відображення тільки тоді, коли вам це буде потрібно.
Також шафи в спальню на замовлення можна вибрати, декоровані методом нанесення фотополімерного малюнка, коли фарби спеціального складу закріплюються на поверхні ультрафіолетовим світлом. Малюнки будь-якого типу можна наносити на скло, ДСП, ламінат, а також дзеркало. В останньому випадку шафа купе спальня буде виглядати особливо стильно, оскільки дзеркальна поверхня створить ефект 3D.


Мал.3.Шафа в спальні. Двері секційні зі вставками з кольорового скла Лакобель (верхні і нижні) і фотодруку (середні вставки).


Мал.4.Двері шафи – фотодрук під склом.


Мал.5.Кутова шафа-купе з фотодруком.


Мал.6.Двері шафи в спальню виконані з кольорового скла Лакобель і оброблені контрастним профілем «венге».

Замовити недорогі шафи для спальні можна, вибравши кутовий варіант виконання, завдяки якому ви зможете максимально раціонально використовувати простір кімнати. Вибираючи недорогі шафи, ви також можете замовити стильний та ексклюзивний дизайн, який стане родзинкою інтер’єру.


Мал.7.Економ-варіант кутового шафи в спальню (двері виконані з ДСП з дзеркальними вставками).


Мал.8.Недорога шафа-купе в спальню з фасадами з ДСП.

Таким чином, шафи купе спальні можуть мати самі різні способи встановлення і варіанти декорування.