ru

uk

Чаво

(Поширені запитання)

1. Питання: З ДСП чийого виробництва Ви виготовляєте меблі?

Відповідь: Ми працюємо практично з усіма виробниками ДСП, представленими на українському ринку: Swisspan, Kronspan (Україна), Egger (Румунія-Австрія), Kaindl (Австрія), Kliff (Італія). Головний критерій – якість (вся продукція має відповідні сертифікати). Товщина ДСП, з якою ми працюємо – не менше 18 мм Торці обробляються кромкою ПВХ (пластик).

2. Питання: чи Робите Ви під замовлення тумби, комоди, комп’ютерні столи, полиці і т. п. невеликі меблі?

Відповідь: Так, ми робимо меблі такого типу, але тільки в доповнення до великого замовлення (шафи, кухні, спальні, дитячі тощо).

3. Питання: Скільки коштує доставка і збірка ваших меблів?

Відповідь: Доставка (по місту Київ), збірка-установка наших меблів – це безкоштовна послуга  Крім того, ми безкоштовно навішуємо витяжки, врізаємо поверхні (плити, мийки) при монтажі наших кухонь. Платним є тільки підйом на поверх негабаритних деталей (стільниць, високих стійок тощо) при відсутності або непрацюючому вантажному ліфті.

4. Питання: чи Здійснюєте Ви доставку-збірку меблів у межах Київської області?

Відповідь: Так, збірка-установка залишаються безкоштовними, а доставка в передмістя – платна, залежить від відстані (уточнюйте в менеджерів).

5. Питання: Які фасади для кухонь Ви можете запропонувати?

Відповідь: Асортимент фасадів, з якими ми працюємо, дуже великий: МДФ плівковий (матовий, сатин, металік, хамелеон), фарбований (матовий, сатин, металік, спецефекти), покритий пластиком (матовий, глянсовий, з пластиковими торцями або в алюмінієвих рамках), шпоном натуральних порід дерева (матова або глянсова поверхня, зі збереженням структури дерева або без), скло в алюмінієвих рамках (кольорове скло Лакобель, фарбування по колірній карті RAL, фотодрук), нанесення фотодруку безпосередньо на фасади (плівкові або фарбовані, матові або глянцеві). Регулярний моніторинг асортименту нових матеріалів, що з’являються на меблевому ринку, дозволяє нам своєчасно впроваджувати цікаві новинки і пропонувати їх Вашій увазі.

6. Питання: З якою меблевою фурнітурою Ви працюєте?

Відповідь: Ми працюємо з будь-якою якісної меблевою фурнітурою, але її вартість значно коливається в залежності від виробника і набору функцій. У стандартну комплектацію меблів, що виготовляються нами, входить, в основному, фурнітура Linken system, Muller (без доводчиків). Стандартна комплектація не означає погана, просто це – фурнітура без доводчиків. За бажанням клієнта, можна укомплектувати меблевий виріб фурнітурою цього ж цінового сегмента доводчиками або більш дорогий фурнітурою з ними ж (Blum, Hettich тощо). Крім того, ми можемо запропонувати Вашій увазі великий асортимент додаткових кухонних або гардеробних аксесуарів різних виробників: Starax, Aristo, Vibo, Rejs, Muller, Blum та ін. Наші менеджери-дизайнери допоможуть розібратися у всіх цих питаннях і підібрати фурнітуру згідно Вашим побажанням і передбачуваного бюджету.

7. Питання: Які алюмінієві розсувні системи для шаф-купе Ви використовуєте?

Відповідь: Ми працюємо практично зі всіма виробниками, які представлені на нашому ринку. Знову-таки, основний критерій – якість (з «бюджетними» марками, профілі яких виготовлені з металу недостатньої товщини, а ролики недостатньо надійні, ми не працюємо). Найбільш поширеними по співвідношенню ціна-якість є: Aristo, Starke, Elite, Braun, ADS… дорожчі системи – Raumplus.