ru

uk

На сучасному ринку меблів представлена величезна кількість шаф різних модифікацій і конфігурацій, але самим популярним і універсальним різновидом є шафа купе, зокрема, шафа купе дводверна. Її компактні розміри і вдале внутрішнє планування дозволяють найбільш вигідно організувати простір в кімнаті, звільнивши більше площі для вас.


Мал.1.Вбудована 2-дверна шафа-купе.


Мал.2.Шафа-купе з радіусними дверцятами з фарбованого МДФ. Двері – дзеркало з 1-кольоровий фарбуванням.

У компанії 3d-mebli ви можете купити шафа, оформлену в будь-якому стилі, декор якого буде створений виключно за вашим побажанням.


Мал.3.Шафа-купе в класичному стилі.


Мал.4.Шафа-купе в стилі модерн.

Дводверні шафи купе в Києві можуть мати різний тип виконання – вбудований, стоїть окремо, кутовий, вибір якого цілком і повністю залежить від особливостей планування і ваших уподобань. Вбудована шафа є найбільш популярним типом, оскільки він вигідно використовує стіни і стеля у якості корпусу. Таким чином, за рахунок використання технологічних ніш, простінків, можна виграти дорогоцінні сантиметри корисної площі.


Мал.5.Шафа-купе, у японському стилі, вбудована в нішу з гіпсокартону. Двері – скло з фотодруком, розділені на секції контрастним профілем кольору «венге».

Шафи купе дводверні, встановлені як окрема конструкція, можуть монтуватися як під стінкою, так і посеред кімнати, в якості функціональної перегородки, що розділяє приміщення на зони.


Мал.6.Шафа-купе корпусна. Двері з дзеркала «сатин» з 1-кольоровий фарбуванням.

Дуже часто встановлюються кутові шафи купе дводверні – така модифікація дає можливість використовувати вільний простір по максимуму, створивши комфортні умови для проживання.


Мал.7.Кутова шафа-купе 2-дверна.

Шафа купе дводверна може додатково оснащуватися антресолями, тримачами для головних уборів, взуття. Ми пропонуємо шафи купе дводверні в Києві, повністю відповідають вашим вимогам, в яких ви зможете зберігати не тільки одяг, взуття, але і дрібні аксесуари.


Мал.8.Взуттєвий кошик висувний.


Мал.9.Брючниця на телескопічних направляючих.


Мал.10.Тримач для ременів.


Мал.11.Висувна полиця бічного кріплення подвійна.

Купити шафу двохдверну в дитячу є правильним рішенням, оскільки в шафу такій конфігурації з легкістю помістяться всі іграшки та одяг.


Мал.12. Шафа в дитячу. Двері секційні, виконані з білого скла Лакобель і скла з 2-кольоровий фарбуванням.


Мал.13.Шафа в дитячу з фотодруком.