ru

uk

Меблі у дитячу

Шановні клієнти!

У зв’язку з відключеннями електроенергії мобільні мережі можуть працювати нестабільно. Ваші запити (питання щодо вартості меблів, термінів виконання, матеріалів-фурнітури, тощо) Ви можете надсилати на месенджери:

050-969-58-58 (Viber, Whatsap, Telegram)050-624-00-63 (Viber)

Ми обов’язково дамо відповіді на усі Ваші питання.

Люблячі батьки завжди прагнуть до того, щоб їх дитина росла і розвивалася в максимально комфортних умовах. Тому дитяча кімната повинна відповідати багатьом вимогам, будучи одночасно і простором для ігор, навчання Вашої дитини, і місцем для сну.

Вибираючи меблі у дитячу важливо правильно організувати простір кімнати, враховуючи при цьому характер дитини, стать і вік. Якщо Ви вирішили зробити меблі на замовлення, то можете самі продумати всі деталі інтер’єру, щоб меблі відповідали побажанням батьків і індивідуальним особливостям дитини. Наші дизайнери допоможуть вам грамотно спроектувати і «розставити» меблі в приміщенні, а також допоможуть вибрати матеріали і фурнітуру.

Одним з головних питань, які цікавлять батьків, є екологічність використовуваних при виготовленні меблів матеріалів і їх безпеку для здоров’я дитини.

Ми приділяємо особливу увагу високій якості матеріалів, використовуваних в роботі. Матеріали, що використовуються при виготовленні меблів (у тому числі, і для дитячих кімнат) сертифіковані і мають клас Е1 за змістом формальдегіду (до 10 мг/100 г), дозволені для виготовлення меблів для дітей. Також можливе виготовлення меблів з імпортних матеріалів класу Е0, які не мають у складі формальдегідів, однак це впливає як на ціну меблів, так і на вибір кольорової гами.

Правильно продумані меблі допоможуть Вашій дитині створити свою атмосферу в кімнаті, що в подальшому допоможе розвиватися і підкорювати нові вершини.

Приклади наших робіт:

mebel_deskaya00001

01. Меблі для дитячої кімнати з корпусом з кольорового ДСП і фасадами з матового фарбованого МДФ. Дзеркала і скло декоровані піскоструминним малюнком.

mebel_deskaya00002

02. Яскраві бірюзово-жовті фасади дитячої доповнені фасадами шафи з малюнком фотодруку в тих же тонах.

mebel_deskaya00003

03. Меблі для дитячої лаконічного дизайну.

mebel_deskaya00004

04. Ліжко-горище для 2-х дітей з великою кількістю місць для зберігання.

mebel_deskaya00005

05. Функціональний стелаж-перегородка, що розділяє дитячу на спальну і навчально-ігрову зони.

mebel_deskaya00006

06. Яскравий комплект меблів для дитячої.

mebel_deskaya00007

07. Світлі меблі в класичному стилі – вдале рішення для невеликої дитячої.

mebel_deskaya00008

08. Дитяча для юних першовідкривачів.

mebel_deskaya00009

09. Лаконічний чорно-білий дизайн.

mebel_deskaya00010

10. Використання ДСП в якості фасадів – бюджетне рішення для дитячої кімнати.

mebel_deskaya00011

11. Невелике робоче місце в дитячій кімнаті.

mebel_deskaya00012

12. Торець шафи в дитячій може бути виконаний у формі стелажа для книг і іграшок.