ru

uk

Дуже часто в квартирі є можливість виділити під дитячу кімнату тільки одне приміщення, а дітей двоє. Як бути? Якщо Ви вирішили виготовити дитячу кімнату на замовлення, то цю задачу можна вирішити. Наші дизайнери допоможуть  правильно розподілити всі необхідні елементи навіть не надто великому приміщенні, підібрати гаму кольорів, фактури и малюнки для майбутніх дитячих меблів для двох дітей, враховуючи їх вік, стать, вподобання і навіть темперамент. Адже кожна дитина – це маленька особистість і ми повинні враховувати її вподобання.

Одне з запитань, яке найчастіше задають турботливі батьки – екологічність наших меблів. Ми працюємо тільки з виробниками ДСП з класом емісії не нижче за Е1 (мінімальний вміст формальдегідних смол). Якщо у дітей можливі алергічні реакції, ми можемо запропонувати матеріали з емісією Е0 (ДСП, МДФ) або кромкування усіх деталей крайкою ПВХ по периметру (у цьому випадку можливі шкідливі випари зводяться практично до нуля).

Які саме меблі будуть потрібні в кімнаті, де будуть знаходитись одразу дві дитини? Ліжко-горище – відмінне рішення для спального місця. Воно не забере багато місця і дозволить залишити більше простору для навчання та ігор. Висувні шухляди-сходинки – зручне місце для зберігання іграшок або білизни. Кімната достатньо велика і жоден з дітей не хоче кожного разу підніматися на 2 «поверх»? В цьому випадку можна зробити 2 повноцінних одномісних ліжка і розділити їх невеликим стелажем, ступінь «відкритості» якого можна легко варіювати.

В якості учбово-розвиваючої зони може виступати кутовий стіл (в невеликій кімнаті) або довгий стіл, наприклад вздовж стіни під вікном, в кімнаті більшого розміру. Такий стіл можна доповнити підвісними книжковими полицями або навіть книжковими шафами-стелажами, якщо місця буде достатньо. Тумбочку для канцелярського приладдя під столом можна зробити як стаціонарною, так і пересувною, на коліщатках.

Також потрібно передбачити місце для зберігання дитячого одягу. Якщо об’єм кімнати не занадто великий, можна обмежитись неширокими (400-600 мм) шафами-пеналами. Якщо ж місця достатньо, то це може бути повноцінна пряма або кутова шафа, як на відкривання, так і шафа-купе.

Коли всі меблі віртуально сплановані та розставлені, можна почати оформлення дитячої кімнати. Дитяча в стилі «Прованс»? З «морськими» мотивами? В стилі хай-тек для дітей старшого віку або в «ляльковому» для малюків? Потрібна кімната для дітей різної статі з чітким поділом за стилем та кольором? Мі можемо втілити будь-яку фантазію Ваших улюблених дітей, обов’язково приймаючи до уваги при цьому на Ваші фінансові можливості.

Дитяча для 2-х дівчаток.

1. Дитяча для 2-х дівчаток. Корпус – ДСП Egger, фасади – фарбований МДФ + вставки з білого скла Лакобель.

Бюджетний варіант дитячої

2. Бюджетний варіант дитячої: як корпус, так і фасади зроблені з ДСП.

Ліжко-горище з шафами-пеналами для одягу

3. Ліжко-горище з шафами-пеналами для одягу та драбина з висувними шухлядами-сходами.

Яскрава дитяча виконана з 2-х кольорів ДСП

4. Яскрава дитяча виконана з 2-х кольорів ДСП.

Дитяча з фасадами з рамкового профілю.

5. Дитяча з фасадами з рамкового профілю.

Різнокольорове ліжко-горище з шафою

6. Різнокольорове ліжко-горище з шафою та багатофункціональними сходами.

Розподіл на зони дитячої за допомогою 2-сторонньої шафи-стелажа

7. Розподіл на зони дитячої за допомогою 2-сторонньої шафи-стелажа.

Дитяча для 2-х дітей з «дзеркальними» шафами та робочими столиками

8. Дитяча для 2-х дітей з «дзеркальними» шафами та робочими столиками.

Дитяча з невисокими шафами

9. Дитяча з невисокими шафами у мансардному приміщенні.

Пастельна біло-рожева дитяча для дівчаток

10. Пастельна біло-рожева дитяча для дівчаток.

Фасади навісних шафок, тумбочок та шухляд ліжок

11. Фасади навісних шафок, тумбочок та шухляд ліжок – фарбований глянцевий МДФ, шафи-купе – фарбоване скло Лакобель.

У цій дитячій спальне місце під ліжком-горищем залишили під розкладний диван

12. У цій дитячій спальне місце під ліжком-горищем залишили під розкладний диван.