ru

uk

Комп’ютер або планшет – невід’ємна частина сучасного життя. Часто ми досить багато часу проводимо в їх компанії, а для когось комп’ютерний стіл – це повноцінне робоче місце, за яким проводиться багато годин. Окрема кімната-кабінет або бібліотека, звичайно ж, знайдеться далеко не в кожному будинку, але виділити невелике місце у вітальні, спальні або дитячій – часом цілком посильне завдання.

Сучасні дитячі (особливо кімнати для підлітків) також облаштовуються з урахуванням наявності комп’ютера. Ергономічний комп’ютерний стіл для дитини допоможе йому легко працювати і вчитися.

Як же зробити це місце максимально зручним, комфортним і функціональним? Ми допоможемо змоделювати і втілити в життя Ваш майбутній робочий куточок. Зробимо його підходящим як по кольоровій гамі, так і за стилістикою до планованих або вже наявних меблів у кімнаті. А різноманітні навісні та висувні елементи меблів будуть незамінні для впорядкування паперів, документації і різного канцелярського приладдя. Для наявної або прогнозованої оргтехніки ми також знайдемо місце у вигляді мобільних або стаціонарних тумбочок, поличок і платформ.

Кутовий комп'ютерний стіл

01. Кутовий комп’ютерний стіл з тумбою і навісними горизонтальними шафами-антресолями.

Комп'ютерний стіл з полками

02. Комп’ютерний стіл з полками. Фасади – рамковий МДФ АГТ.

Прямий комп'ютерний стіл з кришкою

03. Прямий комп’ютерний стіл з кришкою-«зшивкою» (товщиною 36 мм). Фасади ящиків тумбочки – глянцевий плівковий МДФ.

Кутовий або прямий комп’ютерний стіл? Який же вибрати? Це буде залежати від розмірів кімнати, в якій він буде розташовуватися, а також зручного для Вас простору для роботи за ним. Стіл комп’ютерний з полицями над ним допоможе легко приводити в порядок робочу зону, а також розміщувати фотографії, книги і милі серцю сувеніри.

Прямий стіл з ДСП «венге»

04. Прямий стіл з ДСП «венге» з контрастними фасадами світлого кольору.

Кутовий комп'ютерний стіл

05. Кутовий комп’ютерний стіл з ДСП 2-х кольорів (деревний декор і уніколір) у дитячу кімнату.

робоче місце

06. Невелике робоче місце, зі столом на лоджії.

Комп'ютерний стіл і відкриті полиці

07. Комп’ютерний стіл і відкриті полиці. Кришка столу – «зшивка» (товщиною 36 мм).

Маленький комп'ютерний стіл

08. Маленький комп’ютерний стіл. Краї стільниці з невеликими радіусами.

Робочий стіл

09. Робочий стіл з пеналом і навісними полицями.

Комп'ютерний стіл з зручною мобільною тумбочкою

10. Комп’ютерний стіл з зручною мобільною тумбочкою (на роликах).

Робоче місце

11. Робоче місце з гнутими (радіусними) тумбочками.

Комп'ютерний стіл стелаж

12. Комп’ютерний стіл і стелаж для невеликого приміщення.

Робоче місце в кімнату

13. Робоче місце в кімнату для 2-х дітей.

Замовити комп’ютерний стіл в Києві можна, навіть не виїжджаючи з дому. Достатньо зателефонувати або відправити макет такого столу (вподобаного в Інтернеті, фото схожого з магазину, намальованих від руки) по електронній пошті. Звичайно ж, купити стіл комп’ютерний кутовий Ви можете і в магазині, але він навряд чи зможе ідеально вписатися у Ваш інтер’єр, підійти за кольором і бути навіть у дрібницях саме таким, як хочеться Вам.

Яскравий стіл в дитячу

14. Яскравий стіл в дитячу кімнату.

Кутовий стіл з функціональної надставкою

15. Кутовий стіл з функціональної «надставкою».

2-кольоровий комп'ютерний стіл

16. 2-кольоровий комп’ютерний стіл.

Робоче місце з великою тумбою

17. Робоче місце з великою тумбою і навісними шафами-вітринами.

Замовляючи або купуючи комп’ютерний стіл, варто врахувати ряд факторів. Оптимальною вважається висота столу 750 мм, однак іноді ця висота може бути трохи вище або нижче (наприклад, у разі, якщо стіл буде продовженням підвіконня, а той, у свою чергу, вже має певну висоту від підлоги). Важливим є правильне освітлення. В ідеалі, добре, якщо комп’ютерний стіл буде розташовуватися праворуч від вікна (тобто світло буде падати зліва). Прослідкуйте, щоб на монітор не потрапляли відблиски сонячного світла, тоді працювати за комп’ютером або планшетом буде зручно і безпечно для очей.

Стіл в кімнату дівчинки

18. Стіл в кімнату дівчинки з 2-ма тумбочками. Фасади – глянцевий МДФ плівковий.

Комп'ютерний стіл

19. Комп’ютерний стіл з незвичайними полицями.

Невелике кутове робоче місце

20. Невелике кутове робоче місце.

Компанія 3d-меблі пропонує своїм клієнтам широкий асортимент якісних меблевих матеріалів. Матові або глянцеві, уніколір або з деревним декором, зі склом або без – наші дизайнери допоможуть розібратися у всьому цьому різноманітті і підібрати матеріали і фурнітуру відповідно до Вашого смаку і бюджету.

Звертаємо Вашу увагу на те, що комп’ютерні столи, а також тумбочки й полки до них ми виготовляємо тільки в додаток до більш великого замовлення (шаф-купе, спалень, дитячих, кабінетів, меблів для вітальні) або у разі, коли робимо комплексно меблі у всій квартирі.