ru

uk

Гардеробна шафа є дуже важливою частиною інтер’єру, адже саме в ньому зберігається весь наший одяг, аксесуари. Також в гардеробні шафи можна компактно скласти все взуття, головні убори, звичайно, це можливо за умови правильної організації внутрішнього простору.

Гардеробні шафи купе, представлені компанією 3d Меблі, забезпечать виконання цієї умови завдяки ергономічній конструкції, високоякісною розсувною системою і вдалому плануванню внутрішніх компонентів.

Внутрішнє наповнення гардеробної
Мал. 1. Внутрішнє наповнення гардеробної.

Де ж замовити гардеробну шафу?

Ви можете замовити як шафа гардеробна на замовлення, так і шафа купе в гардеробну, тобто, шафа, яка представляє собою окрему кімнату, в яку можна зайти, спокійно вибрати наряд. Така організація гардеробної дозволить оцінити весь одяг і взуття, наявні у вас, швидко підібрати вигідне поєднання.

Шафа-купе у гардеробній дає можливість створити ідеальні умови для зберігання всього одягу, оскільки всі шафи купе створюються нами з урахуванням побажань клієнтів. Щоб ви в повній мірі змогли оцінити, наскільки шафа гардеробна на замовлення відповідає вашим смакам, ми створюємо 3D проект, в якому макет шафи вбудований в інтер’єр кімнати.

Мал. 2. Внутрішнє наповнення гардеробної.


Мал. 3. Внутрішнє наповнення гардеробної.

Шафи-купе, гардеробні на замовлення найчастіше виконуються у форматі традиційної повноцінної шафи, яка дозволяє істотно заощадити вільний простір у приміщенні, без шкоди для гардеробу. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні велику площу, гардеробні шафи купе можна виготовити в форматі розсувних дверей, що відкривають доступ до гардеробної кімнати. Таке рішення, природно, є найбільш доцільним, адже в окремій гардеробній кімнаті можна не тільки розташувати всі улюблені наряди, одяг і аксесуари, але і розташувати прасувальну дошку.

Мал. 4. Двері гардеробної з 1-кольоровим фарбуванням на дзеркалі «сатин», профіль дверей – «золото».

Гардеробну шафу можна встановлювати в спальні або в коридорі – таке розташування дає найбільше переваг.

Мал. 5. Невелика кутова гардеробна


Мал. 6. Варіант заповнення кутової гардеробної.


Мал. 7. Гардеробна в спальні. Двері комбіновані: дзеркало (центральні вставки) + скло Лакобель (верхні і нижні вставки).


Мал. 8. Гардеробна в спальні. Двері секційні (скло Лакобель), оброблені контрастним за кольором алюмінієвим профілем «венге».


Мал. 9. Гардеробна з фронтальним і внутрішнім заповненням.

Вирішення питання – шафа купе гардеробна

Усім нам відомо, як важко розташувати весь одяг компактно і ергономічно, щоб він займав мінімум простору. Ми пропонуємо саме вигідне рішення цього питання – шафа купе гардеробна, яка дозволить організувати простір для одягу, взуття, головних уборів та дрібних аксесуарів, без шкоди для вільної площі кімнати.

Мал.10.Кутова гардеробна.


Мал.11.Варіант заповнення кутової гардеробної.

Ми пропонуємо шафи-купе гардеробні на замовлення, в яких враховуємо всі побажання клієнтів. Ви можете замовити дизайн, який буде ідеально гармоніювати з оформленням інтер’єру. Ми володіємо величезними можливостями декорування фасадної частини шаф-купе – це можуть бути як дзеркальні двері, з нанесеними малюнками, так і прості, бюджетні панелі з ДСП. Також ми пропонуємо ексклюзивні варіанти декору – скло лакобель, оформлення фотополімерними малюнками, панелі з бамбука або ротанга.

Двері гардеробної з піскоструминним малюнком.


Двері гардеробної з 2-кольоровим фарбуванням


Двері гардеробної з фотодруком.

Ціни на шафи гардеробні від компанії 3d Меблі, залишаються одними з найбільш привабливих, що є незаперечною перевагою.

Оформлення гардеробних шаф

Завдяки такому комплексному підходу ви можете купити шафу гардеробну, яка буде найбільш повно відповідати вашим уявленням про сучасний і функціональний предмет інтер’єру. Ви можете вибирати не тільки стиль, в якому буде оформлена шафа купе гардеробна, але і внутрішнє наповнення – полички, антресолі, вішалки, їх розташування. За вашим бажанням ми можемо розмістити в шафі гардеробної додаткові компоненти – затискачі для краваток, полки для головних уборів, одягу, спроектовані ексклюзивно під вашу шафу.

Таким чином, рішення купити шафу гардеробну, є найбільш вигідним варіантом оформлення кімнати, в якій одяг завжди буде в ідеальному порядку. Завдяки шафі купе ви зможете швидко знайти потрібну річ, не втрачаючи дорогоцінного часу.