ru

uk

Усім нам відомо, як важко розташувати весь одяг компактно і ергономічно, щоб він займав мінімум простору. Ми пропонуємо саме вигідне рішення цього питання – шафа купе гардеробна, яка дозволить організувати простір для одягу, взуття, головних уборів та дрібних аксесуарів, без шкоди для вільної площі кімнати.


Мал.1.Гардеробна.

Ви можете замовити як шафу гардеробну на замовлення, так і шафу купе в гардеробну, тобто, шафу, яка представляє собою окрему кімнату, в яку можна зайти, спокійно вибрати наряд. Така організація гардеробної дозволить оцінити весь одяг і взуття, наявний у вас, швидко підібрати вигідне поєднання.

Мал.2. Гардеробна зі складними дверима в алюмінієвому профілі.


Мал.3. Гардеробна (внутрішнє наповнення).

Шафа купе в гардеробну дає можливість створити ідеальні умови для зберігання всього одягу, оскільки всі шафи купе створюються нами з урахуванням побажань клієнтів. Щоб ви в повній мірі змогли оцінити, наскільки шафа гардеробна на замовлення відповідає вашим смакам, ми створюємо 3D проект, в якому макет шафи вбудований в інтер’єр кімнати.

Мал.4.Гардеробна кутова.


Мал.5. Гардеробна кутова (внутрішнє наповнення).

Завдяки такому комплексному підходу ви можете купити шафу гардеробну, яка буде найбільш повно відповідати вашим уявленням про сучасний і функціональний предмет інтер’єру. Ви можете вибирати не тільки стиль, в якому буде оформлена шафа купе гардеробна, але і внутрішнє наповнення – полички, антресолі, вішалки, їх розташування. За вашим бажанням ми можемо розмістити в шафі вбиральні додаткові компоненти – затискачі для краваток, полки для головних уборів, одягу, спроектовані ексклюзивно під вашу шафу.

Мал.6. Брючниця на телескопічних направляючих.


Мал.7. Взуттєва корзина.


Мал.8. Краватниця.


Мал.9.Ліфт-пантограф.


Мал.10. Висувна корзина хромована.


Мал.11. Потрійна взуттєва полиця бічного кріплення.

Таким чином, рішення купити шафу гардеробну, є найбільш вигідним варіантом оформлення кімнати, в якій одяг завжди буде в ідеальному порядку. Завдяки шафі купе ви зможете швидко знайти потрібну річ, не втрачаючи дорогоцінного часу.