ru

uk

Найбільш поширений варіант планування кухонних меблів – кутова кухня. Він дозволяє з максимальною віддачею використовувати всі переваги навіть невеликих по розміру приміщень.

Зроблені на замовлення кутові кухні – прекрасний варіант для тих, хто цінує індивідуальність і хоче отримати меблі, продуману до дрібниць, як функціонально, так і в плані дизайну. Класика або модерн, хай-тек або скандинавський стиль – Ви вже знаєте, якою повинна бути Ваша майбутня кухня? Якщо так, то нам залишиться разом з Вами підібрати відповідні обраному стилю і колірній гамі матеріали. Якщо ж ні, наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором, а дизайн-проект Вашої кухні, зроблений безкоштовно нашими фахівцями, допоможе переконатися в тому, що всі елементи майбутньої кухні обрані і «розставлені правильно.

Інтегрувати всю наявну у Вас кухонну техніку, зробивши це красиво і зручно в користуванні – завдання, яке з легкістю вирішать наші дизайнери, запропонувавши Вам кілька варіантів рішення. Якщо дозволяють розміри приміщення, дуже зручно розміщення духової шафи і СВЧ печі в шафу-пенал. У цьому випадку, Ви зможете легко ставити-виймати гарячі каструлі або форми для випічки. А глибина такої шафи (600 мм) стане просто знахідкою для зберігання великогабаритних каструль-сковорідок та іншого кухонного начиння.

Кухні на замовлення в Києві пропонує великий асортимент матеріалів, який постійно поповнюється модними новинками, що з’являються на меблевому ринку. Фасади – від бюджетних з плівкового МДФ або ДСП до практичного пластику або екологічного шпону натуральних порід дерева. А можливість комбінування їх між собою дає ще більший вибір всіляких рішень. Адже Ваша майбутня кутова кухня – місце, де Ви будете проводити досить багато часу як самі, так і зі своєю сім’єю, родичами, друзями.

3D-моделювання кухні.

Індивідуальне проектування кутової кухні дозволить вибрати один з багатьох варіантів оформлення її кутового закінчення: це можуть бути відкриті радіусні полки, «зрізаний» кут як стільниці, так і навісних шаф, гнуті (радіусні) фасади і навіть барна стійка або її невелика імітація. Всілякі варіанти скляних вітрин, виконаних з МДФ, ДСП або алюмінієвих рамок, додадуть дизайну кухні легкість і більшу відкритість. Можна також доповнити Вашу кухню колажем на будь-яку тематику, виконаним у техніці фотодруку. Не забуваємо про останній штрих – красивих і стильних ручках, які також вражають різноманітністю форм, розмірів і фактур: тут і кераміка, і матовий або хромований метал, і ефекти «зістарювання» або «наявності подряпин» (браш покриття).

Стільниці – також важливий елемент кухонних меблів. Вам подобається перевірений добротний пластик? Він може імітувати як натуральні декори (каменю, дерева, металу), так і мати незвичайний фантазійний декор (всілякі геометричні, квіткові або навіть абстрактні візерунки). Акрилові стільниці можна замовити відразу з «литою» мийкою з того ж матеріалу, виглядає дуже стильно і незвично. Любите натуральні природні матеріали? Ми можемо запропонувати Вам стільниці з кварцового каменю.

Сподіваємося, що кухні на замовлення фото, представлені нижче, допоможуть Вам трохи зорієнтуватися в тому, якою ж вона повинна бути – Ваша кутова кухня.

Невелика кухня для квартири в стилі лофт

01. Невелика кухня для квартири в стилі лофт. Фасади – рамковий профіль AGT.

02. Фасади навісних шаф цієї кухні виконані з матового фарбованого МДФ.

02. Фасади навісних шаф цієї кухні виконані з матового фарбованого МДФ.

Нижні тумбочки кухні з МДФ

03. А нижні тумбочки – МДФ, покритий шпоном «венге».

Оливкові фасади невеликої кухні

04. Оливкові фасади невеликої кухні-студіо – фарбований глянцевий МДФ з ефектом «металік».

Акуратна конструкція з ґратами приховує котел

05. Акуратна конструкція з ґратами – насправді приховує опалювальний котел.

Невелика кутова кухня

06. Невелика кутова кухня виконана в дусі останніх модних меблевих тенденцій: стільниця і нижні фасади, виконані з одного матеріалу (тут – італійського пластику Arpa) плавно перетікають з одного в інший.

Фасади кухні з акрилу

07. А верх цієї кухні – фасади з акрилу.