ru

uk

Система розсувних дверей шафи купе

Сьогодні, у світі сучасних технологій, розсувні шафи купе вже не є  новинкою, проте вони є самими необхідними на ринку меблів. Кожна шафа-купе має свою систему розсувних дверей. На чому базується кожна система і як вибрати для себе відповідну систему розсувних дверей?

В першу чергу всі системи розсувних дверей діляться на два типи по використовуваному матеріалу: сталеві і алюмінієві. Сталеві двері мають хорошу міцність і дуже довговічні. Як правило, кожні сталеві двері мають свій той чи інший колір. Це досить бюджетний варіант розсувних дверей для шаф купе, так як мають більш низьку ціну за своєї чималої ваги. Система розсувних дверей з алюмінію коштує на порядок дорожче, оскільки мають меншу вагу і в той же час дуже добре виглядають в загальному інтер'єрі квартири. Також системи розрізняються по виду профілю. Є системи розсувних дверей шафи купе з відкритим профілем і з закритим профілем. Тут кожна система підбирається в залежності від особистих переваг, а також яка з них буде виглядати в кімнаті краще всього. Колірний спектр розсувних систем також досить широкий, тому покупець вільний у виборі практично будь-якого кольору, плюс до всього він може вибрати поверхню: матову або глянсову. Напевно найголовніший критерій, за яким розрізняються системи розсувних дверей шаф купе – це цінова категорія. Наприклад, багато вітчизняних шаф купе мають, як правило, більш низьку вартість в порівнянні з аналогічними шафами європейського виробництва. Також ціна буде залежати від розміру шафи купе. Існують системи розсувних дверей шаф купе, які займають практично всю довжину стіни кімнати. Тому чим більша шафа купе, тим дорожче вона буде коштувати.

Дуже важливу роль в системах шаф купе грають розкатні ролики, а також доріжки, по яких їздять двері. Ролик повинен за розміром чітко відповідати доріжці. У деяких же дешевих варіантах шаф купе такі доріжки роблять неякісними, наприклад, з м'якого пластику, так що проходить невелика кількість часу і ролики починають «з'їжджати». Краще всього придбати шафи купе у перевірених виробників, в якості продукції яких ви впевнені на сто відсотків. Щоб краще зрозуміти, що таке якісні системи розсувних дверей шаф купе, завітайте у наш інтернет-магазин. Тут ви знайдете широкий асортимент самих якісних меблів за невисокими цінами.