ru

uk

Шафа купе з підсвічуванням

Шафа купе з підсвічуванням на замовлення – відмінна можливість зробити навіть саму звичайну шафу більш оригінальною. Шафи купе з підсвічуванням не тільки привабливо виглядають, але Ви також отримуєте невелике додаткове джерело освітлення, що нерідко буває необхідно в досить темних приміщеннях (наприклад, таких, як коридор або передпокій).

Пристрій підсвічування в шафі купе

Підсвічування в шафі купе може бути різним: точкові меблеві світильники, виносні декоративні світильники, LED світильники, LED планка або стрічка.

Виготовлення шафи купе з підсвічуванням за індивідуальним проектом дасть Вам унікальну можливість підібрати потрібне підсвічування для нього не тільки з дизайнерської, але і з практичної мети.

Якщо Ви вирішили, що підсвічування шафи купе – неодмінний атрибут Ваших майбутніх меблів, спробуємо розібратися, які краще вибрати.

Підсвічування шафи точковими світильниками

Точкові світильники можуть мати різну форму (круглу, квадратну, овальну). Вони можуть бути галогеновими (з трансформатором або без) і LED. Галогенні світильники порівняно недорогі, але не дають занадто багато світла. Це – скоріше декоративний елемент. Вони монтуються за допомогою врізки в карниз шафи. Карниз може бути прямокутним, так і мати будь-яку іншу форму: з невеликими радіусами, «хвилі» і т. п. Колір покриття такого світильника можна підібрати під профіль шафи, дверні ручки.  Правда, вибір покриттів не надто великий: алюміній, сатин (або нікель), латунь, золото, хром. Точкові LED світильники - сучасна альтернатива «галогенкам».

Використання декоративних виносних світильників

Виносні декоративні світильники вкрай рідко використовуються для декору та освітлення шафи-купе. Для монтажу таких світильників потрібно досить багато місця безпосередньо над шафою. Останній же найчастіше замовляється і виготовляється максимальної висоти (до стелі або багета), тому місця для такого світильника просто не залишається.

Світлодіодна стрічка – кращий вибір для підсвічування шафи.

LED планка або стрічка – ефектний і дуже дієвий у плані висвітлення елемент сучасної шафи купе. Ви можете вибрати яскраве холодне або більше приглушене світло. Різні способи монтажу такого освітлення дозволяють добитися освітлення конкретно заданої ділянки або всієї шафи. Можна замовити шафу тільки з верхнвм і/або нижнім підсвічуванням. Підсвічування шафи купе знизу зробить будь-яку громіздку конструкцію легкою, Ваш шафа буде, образно кажучи, «парити» над підлогою. А верхня підсвітка, спрямована безпосередньо на дзеркала, дозволить Вам в деталях розгледіти себе навіть в самому темному приміщенні.

Підсвічування полиць шафи

Ще один цікавий прийом меблевого підсвічування – LED  підсвічування відкритих скляних полиць в шафі. Вони можуть бути прямими, радіусними, трапецевидними або будь-якої іншої форми, яка Вам подобається більше. Це, звичайно ж, більше незвичайний елемент декору шафи. Скло для таких може бути не просто безбарвним, але і мати різні відтінки (бронзи, графіту, сатину), що створить певну гру світла при його освітленні. Красиво будуть виглядати гнуті (радісно) скляні фасади у торці шафи з підсвіченими зсередини скляними полицями.

Хочете чітко бачити вміст Вашої шафи? Без проблем! Ми передбачимо її внутрішню підсвітку. Це можуть бути лампи денного світла, LED стрічка або навіть гардеробна штанга з підсвічуванням.

Яким би не було завдання по виділенню Вашої майбутньої шафи, наші дизайнери допоможуть розібратися у всіх тонкощах меблевого освітлення і розроблять його дизайн. А кваліфіковані фахівці проведуть монтаж і підключення. Ваша шафа буде відрізнятися не тільки оригінальним зовнішнім виглядом, але і досить практичним наповненням.

Підсвічування точковими галогеновими світильниками

01. Підсвічування точковими галогеновими світильниками.

Карниз шафи з точковим підсвічуванням

02. Карниз шафи з точковим підсвічуванням складної геометричної форми.

Точкові меблеві світильники

03. Ще один приклад точкових меблів світильників.

Галогенні світильники в шафу-купе

04. Галогенні світильники – більш декоративні, ніж функціональне підсвічування шафи-купе.

Шафа купе з LED підсвічуванням

05. Шафа купе з яскравим верхнім LED підсвічуванням.

Шафа в дитячій з LED підсвічуванням

06. Шафа в дитячій також з LED підсвічуванням.

Шафа з верхнім та нижнім LED підсвічуванням

07. А так виглядає шафа з верхнім і нижнім LED підсвічуванням.

LED підсвічування скляних полиць в кутовій шафі

08. LED підсвічування скляних полиць в кутовій шафі.

Меблева штанга з LED підсвічуванням

09. Меблева штанга з LED підсвічуванням.