ru

uk

Як повинна проходити збірка дверей шафи купе?

Придбання такого важливого предмета інтер'єру як шафа купе є дуже популярним. Більшість сучасних покупців воліють економити на складанні меблів. Хоча збирати шафу купе вдома не так легко, як може здаватися, тим не менше існує кілька порад про те, як це швидко і якісно зробити.

    Збірка дверей шафи купе передбачає кілька етапів:

  1. Підготовчі роботи, що включають в себе нарізку профілів. Необхідно точно знати, яких розмірів повинні бути деталі ваших майбутніх дверей. Такого розміру можна виміряти як самому, так і запитати у продавця консультанта в магазині виробника шаф купе. В кожному магазині є докладний опис кожної деталі шафи-купе з точними її розмірами. Визначивши чіткі розміри, можна приступати до нарізки профілів. Для цього необхідно взяти торцювальну пилку і встановити на неї новенький заточений диск по металу. Різати такою пилкою дуже швидко і зручно. Але якщо у вас немає такої пили, то можете скористатися звичайною ножівкою по металу — це буде не так швидко, зате якісно і точно. Після розрізування всі профілі одного призначення повинні вийти одного розміру.
  2. Отвори у вертикальному профілі. Отвори свердлимо з торцевого боку профілів, причому один отвір буде розташовуватися зверху, а два інших знизу. Для кожного з відступів визначена стандартна величина.
  3. Самоклеюча плівка для наповнення з дзеркал. Якщо наповнювачем вашої шафи купе є дзеркало(а це в принципі в більшості випадків так), то необхідно проклеїти самоклеючу плівку, на яку надалі і буде кріпитися дзеркало. Така плівка є системою безпеки, коли розбивається дзеркало, так як шматки дзеркала не розлітаються, а залишаються на шафі.
  4. Установка горизонтальних профілів. Горизонтальний профіль монтується спеціальним гумовим молотком. Щоб профіль щільно входив в пази, необхідно його туди акуратно забити молотком, при цьому бити не слід занадто сильно, щоб не погнути профіль.
  5. Установка вертикальних профілів. Його встановлюємо також, як і горизонтальний, лише конструкцію необхідно повернути на бік. Забиваємо профіль все тим же гумовим молоточком.

Зібрати двері шафи достатньо просто

Тому для того, щоб зробити для своєї квартири красиву і зручну шафу купе, зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до досвідчених фахівців, все можна зробити самостійно, якщо знати, яким чином можна встановити двері шафи купе.