ru

uk

Піскоструминні малюнки для шаф купе

Досить важко з усього розмаїття шаф купе знайти ту, яка стане ексклюзивною частиною вашого інтер'єру. Практично всі меблі, в якій зберігаються речі, є стандартною, тому виділитися серед усієї цієї одноманітності дуже важко.

Завдяки тому, що з'явилася нова технологія нанесення малюнка шляхом піскоструменю, власник затишного будинку може зробити свою кімнату більш оригінальною і незвичайною. Крім того, будь-яка шафа купе, зроблена за допомогою піскоструменю, дуже гармонійно вписується в будь-який інтер'єр. Він не обов'язково повинен бути дзеркальним, також частина шафи може бути зроблена з кольорового скла.  Ви можете вибрати той колір, який найбільше підходить до вашої квартири.

Технологія нанесення піскоструйкою

Піскоструй наноситься на шафу купе завдяки сильному тиску повітря. Дрібні частинки піску видуваються під великим напором. На перший погляд досить-таки проста система дозволяє робити на меблях дуже різноманітні малюнки. Це дозволяє покупцеві вибрати зображення,  яке найбільш відповідає його дизайну кімнати. Також можна замовити малюнок індивідуально, звичайно, така послуга коштує досить дорого.

Переваги і недоліки шаф купе з піскоструйним малюнком

Серед головних переваг піскоструминних малюнків на шафах купе є індивідуальність і оригінальність цього зображення. Купуючи такі корпусні меблі, ви будете впевнені в тому, що подібна шафа не буде стояти біля кожного вашого сусіда. Так ви зможете підкреслити красу свого інтер'єру, зробивши акцент на стильній шафі, в якій зберігаються найнеобхідніші речі. Хоча шафу купе з піскоструменем в першу чергу купують із-за її красивого зовнішнього вигляду, вона володіє ще високими практичними характеристиками. Такі шафи дуже зручні, що дозволяє зберігати в них дуже велику кількість речей. Одним із самих головних недоліків шафи купе з малюнком піскоструменем є її висока вартість. Не кожен власник квартири може дозволити собі такі дорогі меблі. Зате це робить такий виріб ще більш цінним і неповторним, що надає ваги його власнику. Шафи купе з піскоструменем останнім часом користуються великою популярністю у тих, хто має можливість висловити свій індивідуальний стиль інтер'єру. Різноманітність кольору скла, з якого можуть бути зроблені шафи подібного роду, дозволяють вибрати саме той, який найбільш гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.