ru

uk

Вибір меблів для кухні в хрущовці

Кожна господиня хотіла би щоб кухня, в якій вона проводить так багато часу, не тільки виглядала великою і затишною, але також дійсно була комфортною. Особливо таке бажання нормально, коли в квартирі проживає декілька осіб. Як збільшити простір кухні в хрущовці не тільки візуально, але і фізично?

Життя сучасної людини таке, що йому завжди потрібно багато місця, особливо це стосується кухні. Саме в цьому приміщенні знаходиться велика кількість техніки. Це і хлібопічка, і мультиварка, і мікрохвильовка, і багато іншої техніки, яка здатна спростити наше життя. Така велика різноманітність предметів для кухні змушує власника цього приміщення робити його більше, щоб всі ці принади життя могли на ній поміститися.

Кухня з фасадами з глянсового фарбованого МДФ 01. Кухня з фасадами з глянсового фарбованого МДФ з колажем, виконаним методом фотодруку.

Фасади кутової кухні 02. Фасади кутової кухні – глянсовий фарбований МДФ.

Кутова кухня з барною стійкою 03. Кутова кухня з барною стійкою-тумбою з гнутим фасадом. Фасади кухні виконані з плівкового МДФ з ефектом «металік».

Площа кухні в хрущовці дійсно дуже мала: вона становить близько 6-7 метрів. Якщо в квартирі живе три людини і більше, то досить складно зробити такий дизайн приміщення, який би зміг збільшити розміри цієї кухні. Але не варто опускати руки, тому що зробити її більш просторою і комфортною можливо. Велику роль в дизайні маленького приміщення грають меблі. Існує безліч способів вибору меблів кухні, які мають зовсім маленькі розміри. Для того, щоб кухня в хрущовці була більш зручною, найчастіше власники квартири роблять перепланування свого житла. Це дозволить збільшити простір на кілька метрів. Крім того, фахівці рекомендують використовувати збірні меблі. Наприклад, стіл для кухні може збиратися і робитися великим на ті випадки, коли вся родина збирається на вечерю. Коли ж у цій кімнаті готується їжа і потрібен доступ до плити і шафок, то стіл прибирається і робиться зовсім маленьким. Такий спосіб дозволяє максимально ефективно використовувати простір приміщення залежно від того, що вам потрібно зробити в даний момент. У зв'язку з тим, що більшість квартир є дуже маленькими за розміром, у наш час досить легко знайти в магазинах меблі, які пристосовані під потреби сім'ї, яка має невелику кухню. Більшість шафок для кухні є вбудованими в стіну, що дозволяє значно заощадити простір підлоги. Це дозволяє використовувати підлогу тільки для того, щоб на ній стояв стілець і стільці. Щоб візуально збільшити розмір підлоги, краще всього використовувати покриття одного тону. Існує маса способів зробити простір кухні більш великим. Велику роль у такому збільшенні грають меблі. Краще всього використовувати шафки, які вбудовуються в стіну, а також меблі, які легко збираються і розбираються при необхідності.