ru

uk

Як обрати меблі для вітальні

Вітальня — це кімната, де збираються всією сім'єю і приймають гостей. Вибираючи меблі, враховуйте модні тенденції і призначення приміщення. Ви плануєте тут тільки застілля або ще бесіди біля каміна, зустрічі з діловими партнерами? Звідси і набір меблів. Закордонні виробники в комплект меблів для вітальні включають журнальний столик, два крісла і шафу-стінку. Вітчизняні додають обідній стіл.

Почати треба з центральної частини кімнати. Що тут буде головним: камін, домашній кінотеатр, піаніно? Крісла, дивани повинні бути комфортними. І обов'язково – корпусні меблі: стелажі, стінки, невеликі витончені комоди. Меблі не повинні перевантажувати кімнату.

У невеликих квартирах вітальня часто служить для зустрічі гостей і загальною кімнатою для членів сім'ї.

Буває, ділять кімнату на обідню зону і зону відпочинку. Тоді в ній потрібний стіл і диван з кріслами, і «головну точку», навколо якої всі збираються: телевізор або журнальний столик з торшером.

Якщо вітальня зовсім мала, не впадайте у відчай.

У продажу є столи-трансформери, підвісні полиці та інше. Світлі меблі візуально розширять вітальню. Темна краще впишеться в інтер'єр кімнати просторої. Якщо до вас часто приходять гості, то можна використовувати теплі тони меблів: тілесний, оранжевий, навіть червоний. Вони створюють піднесений настрій. А якщо кімната в основному для спокійного відпочинку, вибирайте холодні: зелений, блакитний, синій. За допомогою кольору можна розділити вітальню на радісну, яскраву зону або таку, де швидше настроїшся на релаксацію. Невеликі і багатофункціональні приміщення обставте в нейтральному кольорі: сірі, кремові, сріблясті. Пожвавить їх яскравий декор. Якщо вам подобаються компактні дивани і крісла, килими, красиві світильники, в цілому стриманість обстановки, то ваша вітальня повинна бути оформлена в класичному стилі. Якщо привертають сучасні форми і матеріали - використовуйте стиль модерн. Дизайн меблів в стилі кантрі – це екологічність і комфортність. Натуральне дерево, тканини, кераміка, прості без химерності лінії – це вітальня в сільському стилі. Любителям часто міняти інтер'єр краще відразу купити модульні корпусні меблі. Їх можна переставляти, поєднувати одне з одним по кілька разів, навіть потім докупити дещо. Звертайте увагу на матеріали, з яких зроблені меблі. Мова в даному випадку йде про ваше здоров'я.