ru

uk

Інтер'єр маленьких спалень

Кожна кімната квартири або будинку повинна нести в собі затишок і комфорт, а для цього необхідно підібрати правильний інтер'єр. Існує хибна думка, що тільки великі спальні можна красиво обставити та оформити так, що вони будуть прикрашати квартиру. В маленьку спальню також можна підібрати гарний інтер'єр, який постійно буде радувати як вас, так і ваших гостей. Що можна зробити, щоб маленька спальня виглядала завжди на висоті?

Почнемо знизу і одночасно по порядку

В першу чергу необхідно правильно оформити підлогу. Щоб спальня здавалася трохи більше звичного можна оформити підлогу ламінатом або паркетом, причому укласти його ялинкою по діагоналі. Це додасть розширюючий ефект вашій спальні.

Зверху підлоги ставимо меблі

Так як спальня має невеликі розміри, то занадто великі меблі не влізуть, а якщо і влізуть, то заберуть надто багато простору. Професійні дизайнери інтер'єру радять не нагромаджувати спальню великою кількістю дрібних меблів – краще всього поставити хороше ліжко, невелику шафку і, за необхідності, столик для комп'ютера або ноутбука.

Вибираючи колір для спальні, варто дотримуватись нейтральних кольорів

Краще всього дотримуватися більш світлих тонів, так як вони дозволяють зробити квартиру візуально ширше. Не варто також захаращувати стіни великою кількістю картин або фотографій. Подумайте про те, що в кімнаті зайве. Наприклад, в деяких спальнях стоїть по дві, а то і три тумбочки для речей. Краще всього поставити на заміну їм одну вбудовану шафу-купе, у яку можна складати речі та вішати їх на плічка. Відмінним рішенням для маленької спальні буде обробка стелі в дзеркальному стилі. Існує спеціальна дзеркальна плитка, яка лягає на стелю і таким чином приміщення практично стає в два рази більшим. Деякі вважають за краще в таку спальню також ставити вбудоване ліжко. Воно монтується прямо в стіну і при необхідності його можна розкласти, просто взявши за верхню частину і опустивши на підлогу, а після сну можна легко скласти і знову заховати в стіну. Останньою і важливою частиною для красивого інтер'єру маленької спальні є якісне освітлення. Воно буває природним і штучним. Природне світло ми отримуємо з вікна, тому необхідно прибрати все те, що може закривати вікно. Штучне світло ми отримуємо від ламп і світильників. У маленьку спальню краще всього вмонтувати в стелю кілька кругових світильничків, які будуть створювати ефект великої кімнати.