ru

uk

У чому відмінність між звичайною і вбудованою кухнею? Приміщення, призначені для кухонь, в наших квартирах часто сплановані і побудовані таким чином, що різні витяжні шахти, вентканали, виступи й технологічні ніші не дозволяють купити і поставити готову кухню стандартного розміру. А, якщо кухня у Вашій квартирі з’єднана з вітальнею (студіо), то вона повинна бути не тільки вбудованою, але ще і зонувати приміщення. Також є ще і техніка, яку теж потрібно вбудувати: варильна поверхня, духовка, посудомийна машина, НВЧ-піч, холодильник, а іноді, і пральна машина… Вихід є – кухня, зроблена під замовлення, вирішить будь-яке з цих завдань.

Що ж таке вбудовані кухні?

Вбудовані кухні – це кухні, виготовлені та змонтовані з урахуванням всіх особливостей, зазначених вище, А всілякі дизайнерські рішення допоможуть зробити таку кухню не тільки привабливою зовні, але і легкою і приємною у використанні.

З чого починається замовлення такої кухні? Звичайно ж, з вимірів, під час яких Ви можете отримати рекомендації нашого спеціаліста по найбільш раціональному виводу або перенесенню сантехнічних труб і електророзеток, кладки настінної плитки («фартух» кухні) і т. п. Далі наші дизайнери розроблять 3d-макет Вашої майбутньої кухні, згідно Вашим побажанням. Разом з Вами ми виберемо стиль меблів для кухні, обговоримо матеріали, кольорову гаму, фурнітуру, а також безліч інших деталей.

Акуратно сховати труби або нагрівачі? Максимально використати всю корисну площу? Відокремити відкриту кухню від зони відпочинку барною стійкою, шафою з вбудованою технікою або стелажем? Наші фахівці легко впораються з цим завданням! Ми красиво і ергономічно інтегруємо всю техніку у Вашу кухню, будь то посудомийка, варочна поверхня, вбудовуваний холодильник або щось інше.

Всі матеріали (від фасадів і стільниці, до ручок) будуть підібрані згідно планованому бюджету і Вашим перевагам. Ми можемо запропонувати широкий асортимент матеріалів фасадів, корпусу, стільниць, а також підібрати фурнітуру, що значно полегшує роботу на кухні: всілякі корзини-карго, підйомні механізми з доводчиками, що з легкістю піднімають і опускають фасади, механізми, з допомогою яких кутової кухні не залишиться складних для доступу кутів («каруселі» і «магічні кути») і т. п.

Приємний бонус від компанії «3d-меблі»: виміри, 3-d дизайн, послуги по доставці, установці, навішування витяжки і врізки всіх поверхонь – абсолютно безкоштовні :-)

Мінімалістичний дизайн кухні

01. Основним завданням цієї кухні був найбільш мінімалістичний дизайн, так як це – кухня-студіо, що переходить у вітальню. Відсутність ручок (точніше, фасади з фрезерованими ручками), лаконічний білий колір фасадів, акрилової стільниці і стінної панелі-скіналі, а також «лита» мийка в стільниці зробили її саме такою. Фасади – фарбований глянцевий МДФ.

Яскрава кухня з фотодруком

02. Цілісному вигляду цієї яскравої і життєрадісної кухні з глянцевими фарбованими фасадами і елементами фотодруку не завадив виступ в стіні.

Кухня студія в стилі

03. Кухня-студіо в стилі «прованс» (матові фарбовані фасади з нанесенням патини) в заміському будинку відокремлена від зони відпочинку барною стійкою.

Кухня зі складною геометрією стін

04. Ще одна кухня з складною «геометрією» стін (відразу 2 виступу в кутку). Духовка і мікрохвильова піч вбудовані в пенал. Фасади – італійське ДСП Cleaf.

Ергономічна кухня з гнутими фасадами

05. Радіусні (гнуті) фасади дозволяють зробити кутову кухню більш ергономічною та «обтічною». Фасади – фарбований глянцевий МДФ + колаж фотодруку під склом в алюмінієвій рамці.

Полиці в ніші стіни

06. Навіщо архітектори спроектували цю дивну нішу в кухні? Щоб ми «обіграли» її цілком функціональними полками!

Лаконічна 2-кольорова кухня з фарбованого глянцевого МДФ

07. Лаконічна 2-кольорова кухня з фарбованого глянцевого МДФ. Холодильник, духова і СВЧ піч вмонтовані в нішу.

Полиця для мікрохвильової печі

08. Мікрохвильова піч на кухні, виготовленій під замовлення, завжди знайдеться місце.

Кухня з барною стійкою

09. Ця кухня з 2-кольоровими глянцевими плівковими фасадами («ваніль» + «капучіно») переходить на балкон, від якого ми відокремили її невеликою симпатичною барною стійкою.

Невелика кухня в приміщенні з мансардною стелею

10. Невелика П-образна кухня в приміщенні з мансардною стелею. Фасади – рамковий профіль.

Маленька кухня в «хрущовці»

11. Маленька кухня в «хрущовці». Фасади – фарбований глянцевий МДФ білого кольору, скло фасадів-вітрин – білий Лакобель. Стільниця кухні переходить в підвіконня, яке в невеликій кухні можна використовувати як робочу поверхню або невеликий столик.

Кутова кухня в класичному стилі

12. Кутова кухня в класичному стилі з плівковими МДФ фасадами.

Хай-тек кухня

13. Хай-тек кухня. Фасади візуальним 3d ефектом виконані з МДФ глянсового hi gloss (AGT).

Вбудована кухня-студіо з глянцевими плівковими фасадами

14. Вбудована кухня-студіо з глянцевими плівковими фасадами.

Газовий котел в інтер'єрі кухні

15. Газовий котел або водонагрівач – не надто привабливі елементи кухні, чи не так? Ми сховаємо їх у шафу або пенал і вони стануть цілком естетичним продовженням Вашої кухні.

Газова труба захована в короб

16. Газову трубу (праворуч у кутку) також можна «заховати» в короб.