ru

uk

Часто вже на етапі планування і ремонту квартири її власники передбачають всілякі ніші для подальшого їх заповнення практичними меблями. Вбудовані шафи купе – відмінне рішення для тих, хто хоче максимально інтегрувати їх в приміщення. Головним достоїнством таких шаф є можливість монтажу навіть на невеликих просторах із збереженням корисної площі.

Вбудовані шафи дозволяють дуже вигідно організувати місця для зберігання, а, завдяки особливостям конструкції, вдається заощадити зайві сантиметри корисної площі, щоб раціонально її використовувати. Ретельно продумане планування дозволяє вмістити все необхідне і розташувати його найбільш зручним чином.

Універсальність застосування вбудованих шаф робить їх ідеальним елементом інтер’єру в будь-якій кімнаті. Найголовніше – вміло підібрати оформлення, що гармонує з інтер’єром приміщення.

Існує дуже багато способів декору вбудованих шаф-купе, що дозволяє підібрати індивідуальний стиль для дуже широкої споживчої аудиторії. Зовнішнє оформлення залежить, звичайно ж, від призначення і розташування шафи в конкретному приміщенні, адже вбудована господарська шафа в передпокої та шафа в спальні – це зовсім різні завдання як в плані їх наповнення, так і зовнішнього дизайну. Крім бюджетних недорогих фасадів з дзеркала і ДСП ми можемо запропонувати Вашій увазі фасади з нанесенням трафаретного фарбування, малюнка фотодруку, виконані з скла Лакобель, а також зі всілякими вставками (з бамбука, ротанга, МДФ, пластика тощо). З допомогою наших дизайнерів Ви зможете підібрати вбудовані шафи купе під будь-який стиль інтер’єру. Ми створимо для Вас унікальну шафу, який стане не просто меблями, а гарним декоративним елементом.

Пропоновані нами вбудовані шафи купе виготовляються в ексклюзивному дизайні, розробленому спеціально для наших клієнтів. Використання дзеркал в якості оздоблювального матеріалу для дверей дозволяє візуально розширити простір приміщення. А нанесення на них додаткових елементів декору (фацета, малюнка, виконаного в техніці піскоструменю, фарбування або фотодруку) дозволяє зробити дзеркальні фасади оригінальними і неповторними.

Вбудована шафа з піскоструминним малюнком

Рис.1. Вбудована шафа з піскоструйним малюнком по амальгамі (нанесений з внутрішнього боку дзеркала) на 3 відділення.

Дзеркальні фасади шафи

02. Дзеркальні фасади шафи декоровані горизонтальними профілями-перемичками.

Бюджетний варіант оформлення фасадів

03. Бюджетний варіант оформлення фасадів – ДСП + дзеркало.

Вбудовані шафи

04. Вбудовані шафи. Двері шаф – секційні: верхня і нижня вставки – скло Лакобель, середня – скло з 2-кольоровим фарбуванням.

2-кольорове фарбування скла

05. Вбудована шафа, двері – 2-кольорове фарбування скла.

Двері шафи – шматочки дзеркала

06. Двері шафи – шматочки дзеркала з нанесенням фацета і піскоструминного матування.

Вбудована шафа з піскоструминним малюнком

07. Вбудована шафа з піскоструйним малюнком на 4 відділення.

Вбудована шафа в ніші

08. Вбудована шафа в ніші. Секційні двері (профіль – «венге») – з кольорового скла Лакобель.

Вбудована шафа, двері з ротанга

09. Вбудована шафа, двері з ротанга зі вставкою дзеркала з піскоструминним малюнком.

Шафа зі вставками з ДСП кольору «венге»

10. Вбудована шафа зі вставками з ДСП кольору «венге» і контрастного за кольором ротанга.

Шафа в коридорі з УФ фотодруком

11. Шафа в коридорі з УФ фотодруком (матовим).

Шафа в спальні на 4 відділення

12. Шафа в спальні на 4 відділення з фотодруком під склом (глянсовий).

Якщо Ви не є прихильником шаф-купе, то ми можемо запропонувати Вашій увазі вбудовані шафи з відкриваючимися (розпашними) фасадами. Вони також можуть бути доречні в будь-якому інтер’єрі. Головне – правильно підібрати матеріали і фурнітуру.

Вбудована шафа з дверцятами

13. Вбудована шафа з дверцятами з фарбованого глянцевого МДФ.

Вбудована шафа в класичному стилі з розпашними дверима

14. Вбудована шафа в класичному стилі з розпашними дверима з фарбованого матового МДФ, декорована карнизом і пілястрами.

Головною особливістю роботи нашої компанії є 3D-моделювання – ми створюємо тривимірний проект, який дозволяє побачити, як буде виглядати Ваша майбутня вбудована шафа-купе і наскільки вона органічно впишеться в інтер’єр Вашого приміщення.

3d-макет шафи з фотодруком

3d-макет шафи з фотодруком

А це – готова шафа.

А це – готова шафа.