ru

uk

Практично в кожному будинку він є, а іноді навіть і не один. Про що мова? Звичайно ж, про телевізори. Різні форми та розміри цього звичного всім нам «гаджета» зумовлюють і різні вирішення питання: на чому, власне, він буде стояти або висіти. Замовлення тумби під телевізор – завдання не таке вже просте, але ми допоможемо Вам впоратися з ним не тільки легко, але з найбільшим комфортом і, що важливо, красиво. Купити тумбу під телевізор у Києві або зробити її під замовлення у нас, враховуючи стилістичні та дизайнерські переваги – вибір за Вами. При виготовленні меблів ми допоможемо підібрати усі матеріали та фурнітуру для них, проконсультуємо і розробимо оригінальний дизайн. Розміри і зовнішній вигляд меблів, зроблених на замовлення, будуть ідеально підходити для Ваших потреб, а безкоштовні дизайн, доставка та установка стануть приємним бонусом.

Тумба під ТБ або просто підставка під телевізор? Якщо Вам до смаку більш відкрита конструкція, то це буде швидше підставка, ніж тумба, в якій переважатимуть відкриті полиці, можна зробити їх скляними (те ж стосується і кришки такої тумби-підставки), тоді візуально вона буде виглядати більш легкою.

Низька тумба для телевізора – для цінителів стилю модерн або хай-тек. Красиво буде виглядати така невисока тумба з товстою кришкою-«зшивкою» (товщиною 36-38 мм). Можна «пограти» з декором, наприклад, поєднувати деревний і однотонний декор, а також глянцеві і матові матеріали.

Вам подобаються невисокі тумби, але не хочете, щоб вона розташовувалася занадто низько? Тоді Ви можете замовити невелику підвісну тумбу. Це може бути також велика (тут розмір буде залежати від діагоналі телевізора) настінна панель з полицями або без, в нижній частині якої і буде розташовуватися та сама підвісна тумба. Дуже ефектно буде виглядати LED підсвічування такої панелі по периметру.

Якщо Вам потрібна не просто тумба під ТБ, але і цілком містка тумба для зберігання різноманітних речей, то це може бути досить висока тумба-комод, як з ящиками, так і з дверцятами. Останні, до речі, допоможуть заощадити на висувних механізмах.

Всілякі навісні елементи (полиці, вигадливі «лабіринти», невеликі шафки) можуть послужити гарним і дуже практичним доповненням. Тут також багато варіантів декору: різноманітне скло, красиві матові або глянцеві фасади, оригінальні ручки і т. п.

Продовженням такої тумби може легко стати робочий або туалетний стіл, комод та інші меблі.

Навіть бюджетний варіант тумби під телевізор (корпус і фасади виконуються з ДСП) може виглядати дуже незвично, адже з великого вибору запропонованого нами ДСП напевно знайдеться саме те, що потрібно Вам.

Наші дизайнери допоможуть Вам «побачити» майбутню тумбу і підберуть матеріали, щоб вона органічно доповнила Ваш інтер’єр, в якому б стилі він не був.

Звертаємо Вашу увагу на те, що окремо тумби під телевізор під замовлення ми не виготовляємо, тільки як частину більшого замовлення (наприклад, комплекту меблів для вітальні, спальні або дитячої) або як комплект модульних меблів (з додатковими елементами у вигляді шаф-полиць).

Нижче представляємо фотогалерею лише невеликої кількості тумбочок під телевізор, адже ми постійно вигадуємо і робимо нові меблі.

Тумба під телевізор з радіусними фасадами

01. Завдяки радіусним фасадам з 2-х сторін, тумба не заважає вільному пересуванню по кімнаті.

Тумба під ТБ, що переходить в робочий стіл

02. Тумба під ТБ, що переходить в робочий стіл, доповнено навісними шафками з фасадами із кольорового скла.

Тумба без ручок з натискними механізмами

03. Оригінальне поєднання структур ДСП: деревна + «бетон». Тумба без ручок з натискними механізмами.

Лаконічна ТБ тумба в стилі «модерн».

04. Лаконічна ТБ тумба в стилі «модерн».

Медіазона з ТБ тумбою

05. Комплексне рішення: медіазона з ТБ тумбою, шафами-вітринами і платтяною, а також полицями-«лабіринт».

ТБ тумба + рабочий стол

06. ТБ тумба + робочий стіл у поєднанні «венге» світлий беж.

Підвісна тумба під ТБ.

07. Підвісна тумба під ТБ з полицями-«лабіринт».

Яскрава тумба для дитячої.

08. Яскрава тумба для дитячої.

Кришка тумби і полиця над нею виконані з ДСП «зшивання»

01. І знову гра декору: темний деревний + світлий уніколір. Кришка тумби і полиця над нею виконані з ДСП «зшивання» (36 мм).

ТБ тумба з радіусним фасадом

10. ТБ тумба з радіусним фасадом, переходить у невеликий туалетний столик.

Тумба з фрезерованими фасадами в світлих тонах

11. Для інтер’єру в стилі «прованс»: тумба з фрезерованими фасадами в світлих тонах.

Невелика тумба під ТБ з фасадом оригінальної форми.

12. Невелика тумба під ТБ з фасадом оригінальної форми..

Декор тумби під ТБ

13. Гарний світлий декор ДСП і кришка-«зшивання» цілком можуть прикрасити тумбу простого дизайну.

Радіусні полиці у ТБ-тумби

14. Радіусні фасади занадто дорогі? Зробити тумбу більш ергономічною можна і за допомогою відкритих радіусних полиць.

Несиметрична тумба під ТБ

15. Якщо Ви – не прихильник симетричних конструкцій, то Ваша тумба цілком може мати подібну форму.

Кутова ТБ тумба

16. Розмістити телевізор цілком можна і на кутовій тумбі.

Панель для телевізора

17. А можна повісити його на спеціальну панель (тут – з LED підсвічуванням по периметру), нижня частина якої може бути оформлена полицями або підвісною тумбою.

Тумба с фасадами з ДСП.

18. Бюджетний варіант – тумба з фасадами з ДСП.

Тумба під ТБ с нішою

19. В тумбі під ТБ можна передбачити нішу, в якій зручно розташується тюнер, роутер чи інша техніка.

Невелика стінка з тумбою під ТБ.

20. Невелика стінка з тумбою під ТБ.