ru

uk

Стільниці для кухні

В кожному інтер’єрі кожної кухні невід’ємною частиною є красива стільниця, яка може прикрасити й урізноманітнити дизайн кухні. Тому дуже важливо зробити правильний вибір стільниці для кухні. Стільниця повинна бути не тільки красивою, але ще й якісною та довговічною. Як же найкращим чином вибрати стільниці для кухні?

Стільниця для кухні – це спеціальна верхня плита, яка накриває основу, що складається з ряду нижніх тумбочок, різних по своїй конфігурації і функціональним наповненням: з дверцятами, висувними ящиками, кошиками (наприклад, карго) і т. п. Виготовляють стільниці для кухні з різних матеріалів: пластик, штучний або натуральний камінь. Її вибір залежатиме від очікуваного Вами бюджету, а також Ваших смакових і естетичних уподобань. Допомогти його здійснити Вам обов’язково допоможуть наші фахівці, нижче наведемо деякі характеристики і чим же відрізняються різні види стільниць для кухні, пропоновані нами.

Стільниця з пластику (постформінгу)

Завдяки вологостійкості, жароміцності, а також вельми привабливої вартості цей вид стільниць найпоширеніший і затребуваний. Колірна гамма таких стільниць надзвичайно різноманітна, що дозволяє підібрати їх під будь-який стиль: від класики до модерну або хай-тека.


Мал.1 – Класична кухня зі стільницею постформінг.


Мал.2 – Кухня модерн зі стільницею з пластика.

Стільниця з пластику може мати як матову, так і глянсову поверхню, імітувати як природні (камінь, дерево, плитка), так і фантазійні декори:


Мал.3 – Стільниця з імітацією чорного граніту.


Мал.4 – Стільниця постформінг з деревним декором.


Мал.5 – Стільниця і барна стійка з глянсового пластика.


Мал.6 – Стільниця з декором плитки-мозаїки.

За Вашим бажанням стільниця постформінг може бути доповнена стіновими панелями з того ж матеріалу (як альтернатива робочої панелі з плитки або скла):


Мал.7 – Стінова панель покрита тим же пластиком, що і стільниця.

Можна також замовити кутове з’єднання стільниці з пластику для миття під кутом 450:


Мал.8 – Мийка під кутом 450.


Мал.9 – Можливий варіант такої тумби під мийку з радіусним фасадом.

Стільниця з акрилу

Стільниця з акрилу (штучного каменю) виготовляється з мінеральних наповнювачів, акрилової смоли і пігментних добавок. Це – більш дорогий варіант стільниці порівняно з попередніми (стільницями постформінг, тобто пластиковими). Безумовним плюсом в порівнянні зі стільницями з пластику є відсутність стиків (точніше, вони маскуються шляхом затирання швів тим же акрилом, з якого виготовлена сама стільниця).


Мал.10 – Стільниця і барна стійка з акрилу.


Мал.11 – Класична кухня зі стільницею з акрилу.

Ще однією безперечною перевагою акрилового каменю є його здатність приймати будь-яку (в т. ч. і складну криволінійну форму, що дозволяє втілити безліч дизайнерських фантазій:


Мал.12 – П-подібна кухня зі стільницею складної криволінійної форми.


Мал.13 – Стільниця і барна стійка з акрилу виглядають єдиним цілим.


Мал.14 – Акрилова стільниця плавної обтічної форми.


Мал.15 – Гнута барна стійка з акрилу.

Дуже ефектно виглядає мийка, виконана з того ж акрилу, що і стільниця:


Мал.16 – Лита мийка з акрилу.

Ще один варіант – підклеювання мийки (для цього годяться тільки спеціальні мийки для нижнього підклеювання, наприклад, Teka) під стільницю:


Мал.17 – Миття з нержавіючої сталі з підклеюванням під акрилову стільницю.

Стільниця з кварцу

Ще одним із запропонованих нами варіантів видів стільниць є стільниця з кварцу. Основою стільниць зі штучного кварцу служить кварцова крихта і зв’язують її композитні смоли. Малюнок такої стільниці повторює красу природного каменю, з мармуровими прожилками або гранітними вкрапленнями. Кварцова стільниця дуже зносостійка і легка в експлуатації.


Мал.18 – Стільниця з кварцу з підклеєною мийкою з нержавійки.


Мал.19 – Стільниця з кварцу в світлих тонах.

Допомогти визначитися з вибором стільниці, підібрати її відповідно з Вашими побажаннями, гармонійно поєднувати її з дизайном Вашої майбутньої кухні Вам обов’язково допоможуть наші фахівці. Також від них Ви можете отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на усі питання, що цікавлять Вас.

Хочемо звернути Вашу увагу, що ми не займаємося окремо продажем стільниць і розглядаємо їх виключно в контексті замовлення кухні.