ru

uk

Вам подобаються оригінальні і незвичайні речі в інтер’єрі? Як можна стандартну шафу-купе перетворити в оригінальний предмет меблів? Шафа купе фотодрук – відмінне рішення! Правильно підібраний малюнок, відповідний Вашому інтер’єру – і шафа купе з фотодруком стане не просто меблями, а його гармонійним продовженням.

Шафи купе на замовлення як раз і хороші тим, що Ваш вибір не обмежується стандартним «фабричним» набором малюнків на фасадах шафи, але і його функціональною складовою. Кількість потрібних Вам полиць-ящиків-перегородок визначаєте Ви, а ми з задоволенням допоможемо Вам. Наші дизайнери розроблять 3d макет майбутньої шафи, в якому будуть враховані всі Ваші побажання. Потрібно сховати пилосос, прасувальну дошку, вбудувати сейф? Меблі на замовлення Київ, виготовлені в нашій компанії, легко вирішать ці та будь-які інші завдання.

Шафа купе. Фотодрук може бути з малюнком на фасадах, нанесеним на різноманітні поверхні: скло, дзеркало, ДСП, МДФ. В залежності від самої поверхні і способу нанесення малюнка фотодруку можна домогтися бажаного ефекту для будь-якого стилю. Потрібен матовий вінтажний малюнок з ефектом «зістарювання»? Так він буде виглядати, при нанесенні на полотно методом прямого ультрафіолетового фотодруку (УФ-друк). Демократичні за вартістю і дуже прості у догляді фасади – фотодрук на плівці Оракал, яка наклеюється з внутрішньої сторони скла. Догляд за такими фасадами точно такий же, як і за будь-якими іншими скляними поверхнями (легко очищається будь-якими миючими засобами для скла). Малюнок фотодруку, нанесений під скло «сатин», буде трохи приглушеним і матовим (це обумовлюється матовою білісуватою поверхнею такого скла). Яскраво-білі і ніжно-кремові тони відмінно виходять при використанні ідеально прозорого скла «діамант». Крім того, Вам необов’язково робити всі фасади з малюнком фотодруку, особливо, якщо шафа велика і має багато дверей. Малюнок фотодруку може бути у вигляді горизонтальних вставок будь-якої висоти, комбінуватися з фасадами з дзеркала, скла, ДСП (з «деревним» або однотонним декором), пластиком і т. п. Також шафа купе з фотодруком має таку складову, як алюмінієва розсувна система. Тут також можливі різні варіанти декору і зовнішній вигляд профілю. Він може бути в кольорах «срібло», «бронза», «золото», «шампань» (анодовані покриття), мати ефект «подряпаний» металу (браш-ефект), бути з малюнком, що імітує різноманітні породи дерева (плівкове покриття або фарбування під дерево), бути пофарбовані в будь-який колір по стандартній палітрі RAL.

В нашій великій бібліотеці рисунків напевно знайдеться той, який підійде саме для Вашого шафи, ну, а якщо Вам хочеться що-небудь вже зовсім особливе, «з перламутровими гудзиками», то ми знайдемо і викупимо для Вас малюнок в багатомільйонній базі зображень Shutterstock.

Наші фахівці із задоволенням допоможуть спроектувати і зробити Вашу шафа купе на замовлення для будь-якого приміщення: від передпокою до дитячої, спальні або вітальні.

Поєднання фотодруку з звичайним дзеркалом

01. Приклад поєднання фотодруку (двері ліворуч) зі звичайним дзеркалом (праворуч).

Секційні двері шафи – фотодрук під склом

02. Шафа-купе в дитячій. Секційні двері шафи – фотодрук під склом «діамант» + кольорове скло «Лакобель».

Морський малюнок з дельфінами – для шафи в дитячій.

03. Морський малюнок з дельфінами – для шафи в дитячій.

Двері шафи з медіазоною в центрі розділені на секції

04. Двері шафи з медіазоною в центрі розділені на секції: внизу – ДСП, верхні вставки – фотодрук.

Велика шафа у вітальні з комбінованими фасадами

05. Велика шафа у вітальні з комбінованими фасадами (фотодрук + Лакобель).

Шафа для інтер'єру в класичному стилі

06. Вінтажний малюнок + профіль кольору «золото» = шафа для інтер’єру в класичному стилі.

Світлий пейзаж з перспективою на двері шафи купе

07. Світлий пейзаж з перспективою – відмінне рішення для тих, хто хоче візуально збільшити розмір приміщення.