ru

uk

Зараз мало хто може назвати найкраще рішення для оформлення інтер’єру, ніж шафа купе. Вдале поєднання високої якості, ергономічної конструкції і розташування внутрішніх компонентів дозволяє не тільки звільнити більше вільної площі, але і зробити інтер’єр кімнати більш світлим і гармонійним.


Рис.1. «Зрізаний» кут шафи робить його конструкцію менш громіздкою, а використання дзеркал візуально збільшує приміщення. Бічні двері – розсувні, виконані з рамкового профілю АГТ.


Рис.2. Тим же способом можна вирішити проблему різної глибини шафи по 2-му його сторонам.

Великою популярністю користуються нестандартні шафи купе, у створенні яких можна врахувати будь-які тонкощі планування приміщення, помилки будівництва, перетворивши їх на переваги. Приміром, якщо в кімнаті є невелика ніша, в якій немає можливості встановити нічого функціонального, для такого випадку ідеально підійдуть вузькі шафи купе, які допоможуть ідеально організувати простір.


Рис.3. Невелика по глибині шафа-купе дозволяє компактно скласти необхідні речі, не займаючи багато місця в маленькій кімнаті.

Також вузькі шафи купе користуються величезною популярністю в коридорах, вітальнях, в яких часто катастрофічно не вистачає площі. Вузька шафа, виконаний в незвичайному дизайні, прикрашений радіусними полицями, стане функціональною прикрасою інтер’єру.


Рис.4. Панель з радіусними полицями – найпоширеніший метод декорування кута корпусної шафи.


Рис.5. Радіусні полиці можуть бути виконані і скла і (за бажанням) доповнені LED підсвіткою.


Рис.6. Можна частково закрити панель з радіусними полицями дверцятами з гнутого МДФ (як плівкового, так і фарбованого, «деревному» декорі або уніколір).


Рис.7. Радіусні полиці можна закрити дверцятами з гнутого МДФ на всю висоту шафи.


Рис.8. Гнуті дверцята можуть бути виготовлені також і зі скла.

Нестандартні шафи купе, виготовлені нами за індивідуальними вказівками клієнта, можуть мати різні способи установки і конфігурації. Розсувні шафи купе можуть комбінуватися зі стелажами для книг і журналів, створюючи єдиний, гармонійний предмет інтер’єру. Створення шаф за розмірами, знятим на об’єкті, дає можливість створити ідеальні меблі.


Рис.9. Шафи-купе з функціональною медіазоною між ними.


Рис.10. Шафа-купе і комп’ютерний стіл поруч з ним створюють єдиний функціональний меблевий ансамбль.


Рис.11. Неглибока шафа-купе і тумба для взуття – вдале рішення для маленької передпокою.


Рис.12. Шафа-гардероб з відкритим стелажем для книг.


Рис.13. Кутова шафа-купе дозволяє компактно скласти максимальну кількість речей.

Замовити розсувні шафи купе можна для будь-якої кімнати, оскільки їх вкрай вдала компоновка і ергономіка надають прекрасну можливість оптимізації простору.


Рис.14. Шафа-купе дуже зручна в передпокої.


Рис.15. Також гармонійно доповнює гарнітур для спальні.


Рис.16.Необхідна в дитячій.


Рис.17. Гармонійно виглядає у вітальні.

До того ж, розсувні шафи купе можуть виконувати роль головного декоративного елемента інтер’єру, у разі, якщо ви замовите незвичайне оформлення: дзеркало або скло з малюнками, незвичайні панелі з ротанга.


Рис.18. Шафи-купе, доповнені тумбою під ТВ – стильне і функціональне рішення для мансардного приміщення.
Поспішайте замовити розсувні шафи купе і зробити ваш будинок затишніше і комфортніше.