ru

uk

Недорогі шафи купе, пропоновані компанією 3D-mebli, дозволять створити максимально комфортні умови для зберігання одягу, взуття і дрібниць, які традиційно забирають весь вільний простір. Шафа купе дає можливість збільшити корисний простір кімнати за рахунок вигідного внутрішнього планування.

У нас ви можете купити шафу купе недорого, вибравши не тільки її конфігурацію, але і стиль оформлення, у залежності від ваших смаків і дизайну інтер’єру кімнати. Якщо ви любите класичний стиль, ідеально буде виглядати шафа купе з дерева, декорована елементами різьби, недорогі шафи купе можна прикрасити практичними і міцними панелями ДСП, на які нанесений малюнок за вашим бажанням.

Дуже важливою особливістю нашої роботи є 3D-моделювання – ми створюємо проект, у якому клієнт може переконатися, яким чином шафа купе буде вписуватися в інтер’єр, поєднуватися з плануванням. Завдяки цій специфічній рисі нашої діяльності, навіть бюджетні шафи будуть виглядати ідеально.
Ви можете придбати шафи купе недорого будь-якої конфігурації і типу виконання – дводверні, кутові, вбудовані, окремо стоячі.


Мал.1. Двері шафи-купе – дзеркало «срібло».


Мал.2. Двері шафи – дзеркало «бронза».


Мал.3. Двері шафи – ДСП і дзеркало «срібло».


Мал.4. Двері кутової шафи – з ДСП 2-х контрастних кольорів.


Мал.5. Вставка із скла з фотодруком надає оригінальність шафі-купе з фасадами із звичайного ДСП.

Вибір виконання шафи купе цілком залежить від особливостей планування і цілей, яких ви хочете досягти, встановлюючи шафу. Шафа буде доречною в кімнаті невеликої площі, варто відзначити, що дводверні шафи можуть бути як кутовими, так класичними, прямокутними. Кутова шафа є відмінним вибором для маленької кімнати.


Мал.6. Шафа-купе з фасадами з контрастного за кольором ДСП.


Мал.7. Кутова шафа двудверна. Двері – дзеркало «срібло».

Великою популярністю користується вбудована шафа, в якому стінами і дахом виступають стінки і стеля кімнати. Завдяки такій конфігурації з’являється можливість заощадити дорогоцінний вільний простір, збільшити площу кімнати.


Мал.8.Шафа в ніші. Двері секційні зі вставками з ДСП та дзеркала «сатин».