ru

uk

Саме зручне місце для зберігання великої кількості речей у квартирі – це, звичайно ж, шафа-купе. А, якщо дозволяє місце, то кутові шафи купе – дуже місткий і функціональний «склад для зберігання. Максимально продумана така шафа дозволить розмістити не тільки одяг, білизна і взуття, але і пилосос, прасувальну дошку, коробки з іграшками або інструментами і багато іншого. За багаторічну практику виготовлення меблів під замовлення нам доводилося інтегрувати в кутові шафи лижі, дошки для скейтборду і навіть велосипеди.

Різновиди кутових шаф купе

Кутові шафи купе можуть бути декількох конфігурацій, у залежності від габаритів їх вбудовування і Ваших побажань і переваг. Це може бути Г-подібна шафа, складається з 2-х шаф-купе під кутом 900 по відношенню один до одного. Якщо розміри однієї із сторін шафи замалі для шафи-купе, то можна зробити шафу-пенал з розпашними дверима в тому ж алюмінієвому профілі, що і сусідня шафа-купе. Також Ви можете замовити кутову шафу з з’єднувальним елементом-трапецією в кутку (останній може мати як розпашні, так і розсувні двері, в залежності від його розмірів). Це може бути і просто великий шафа трапецієвидної форми (мінімальні довжина такої шафи в обидві сторони повинна бути 900 мм).

Ідеально спланувати Вашу майбутню кутову шафу допоможуть наші дизайнери, вибравши разом з Вами всі його матеріали та складові і створивши тривимірний макет-візуалізацію.

Крім функціональної складової такої шафи, важливим буде вибір матеріалів для його фасадів, адже це – майбутнє «обличчя» Ваших меблів, яке завжди хочеться зробити таким, що підходить за стилем і кольором приміщення, в якому він буде знаходитися, а також Вашим смаковим уподобанням. Що також важливо – ми допоможемо зробити шафу доступною саме для вас по бюджету, підкажемо які матеріали будуть гарні для того або іншого приміщення. Адже, погодьтеся, кутова шафа купе в спальню і кутова шафа купе в передпокій – це зовсім різні завдання і, звичайно ж, дизайн.

Оформлення шафи купе

В передпокоях досить поширеним прийомом візуального розширення простору є використання дзеркала. Причому, дзеркало може бути не тільки в класичному кольорі («срібло»), але і «бронза» або «графіт» – для достатньо світлих коридорів або, якщо Ви хочете підкреслити певну стилістику. «Бронза» хороша для класичних шаф або у випадку, якщо у Вас столярні вироби або меблі виконані в кольорах «венге» або «темний горіх». «Графіт» буде гармонійно виглядати з лаконічними формами, холодними тонами меблів або шпалер. Крім того, на дзеркала можна наносити різні малюнки (піскоструменевий або фарбований), а також поєднувати зі всілякими вставками: ДСП, МДФ, фотодруку, кольорового скла та ін.

У вітальнях кутова шафа-купе може переходити в медіазону (місце під ТВ і всіляку техніку) або робочий (комп’ютерний) стіл, доповнюватися навісними полицями і шафками і т. п. Все це, зроблене єдиним ансамблем, напевно зробить Вашу вітальню більш затишною і красивою.

В спальні кутова шафа може бути як окремим елементом меблів, так і переходити в туалетний столик або місткий білизняний комод.

В дитячій кімнаті кутова шафа купе може зайняти гідне місце і бути оформленим у будь-якому кольорі і стилі. Тут також знадобляться додаткові елементи меблів: робочий стіл, різноманітні тумбочки, пенали, навісні полиці-шафки.

Яким би не був Ваш майбутня кутова шафа-купе, ми докладемо всі зусилля, щоб вона була практична, зручна і красива. А представлені нижче кутові шафи купе фото – лише дуже мала частина наших робіт.

Кутова шафа в спальні.

01. Кутова шафа в спальні. Двері – кольорове скло Лакобель.

Двері шафи купе з вставками фотодруку

02. У цій великій шафі для вітальні двері – також скло Лакобель, але зі вставками фотодруку.

Гнуті фасади з МДФ

03. Якщо Вам не подобаються відкриті радіусні полиці, як закінчення шафи, ми пропонуємо закрити їх гнутими фасадами з МДФ.

Фото двері шафи, - дзеркало

04. 2 двері цієї шафи – дзеркало «сатин» + фарбований малюнок, двері шафи-пеналу (розпашні, в тому ж профілі «рожеве золото», що і розсувні) – звичайне дзеркало «срібло».

Піскоструминний малюнок на двері шафи купе

05. На двері кутової шафи завдано геометричний піскоструминний малюнок.

Медіазона з пеналами та тумбою

06. А ця медіазона з пеналами та тумбою – його продовження.

Довга шафа в передпокою

07. Довга шафа в передпокою (зліва – відкрита частина: тумбочки, дзеркало і стійка з гачками).

2-дверна шафа-купе

08. … переходить у 2-дверна шафа-купе і фігурну панель з радіусними полицями.

Невелика кутова шафа-трапеція

09. Невелика кутова шафа-трапеція переходить в шафу-пенал і туалетний столик, а скляна радіусна шафа-вітрина – незвичайне закінчення всієї композиції.

Фото оригінальних фасадів шафи купе

10. Просто дзеркало – занадто банально? Легкий піскоструминний малюнок – і фасади шафи стали набагато оригінальніше.