ru

uk

Кухонні меблі в Києві

Мрія будь-якої господині – красива і зручна кухня. Здавалося б, що може бути простіше купити готовий кухонний гарнітур, всі достоїнства і зовнішній вигляд якого Ви відразу ж можете побачити і оцінити? Однак, планування сучасних квартир найчастіше не дозволяє вдало розмістити готові меблі, вони будуть просто «не поміщатися» або ж мати «зайві» предмети меблів. Вибір матеріалів, кольорів, фактур, фурнітури та ін. у готових меблів для кухні досить обмежений, а Ваші побажання з приводу її функціональності навряд чи будуть враховані… Не забувайте також, що до готових кухонь не додається безкоштовна доставка з установкою, висоти витяжки, врізкою миття і т.п. Ці послуги Вам доведеться замовляти і оплачувати окремо.

Виготовлення кухонних меблів під замовлення

Якщо Ви хочете отримати кухню з урахуванням всіх Ваших побажань і особливостей, замовте її у виробника, який пропонує повний спектр послуг: від замірів, створення дизайнерського 3-d макета і допомоги у виборі всіх матеріалів до доставки та монтажу (всі супутні послуги абсолютно безкоштовні) . Компанія 3d-Меблі має багатий досвід з виготовлення під замовлення кухонь будь-якої складності. З чого краще почати? Звичайно ж, з проектування Ваших кухонних меблів. За результатами замірів приміщення, де вони будуть перебувати, ми створимо 3-d макет з урахуванням всіх його особливостей (висоти стель, висновків сантехніки, електрики і газу, розташування вентканалу, наявності виступів, ніш тощо). Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалів, враховуючи Ваші побажання і смакові переваги. Ми допоможемо максимально практично спланувати та розмістити всю техніку. І, що важливо, допоможемо підібрати усі матеріали відповідно передбачуваного бюджету. Великий вибір пропонованих нами матеріалів з легкістю дозволить вибрати те, що потрібно саме Вам.

Недорогі кухонні меблі

Звичайно ж, меблі під замовлення доведеться почекати (від 4 до 5 тижнів залежно від обраних Вами фасадів). Однак, кухня, в якій все буде саме так, як Ви хотіли, того варта.

Кухня під замовлення

01. Перевага кухні під замовлення – повністю враховується «геометрія» приміщення. Фасади кухні – акрилова плита.

Кухня з рамковими фасадами

02. Можливо заповнення будь-яких наявних ніш. Кухня з рамковими фасадами.

Гнуті фасади кухні

03. Гнуті (радіусні) фасади дозволять зробити Вашу кухню максимально зручною і безпечною.

 Магічний кут

04. Хочете задіяти всі заповнення нижньої кутової шафи? «Магічний кут» створений саме для цього.

Aventos HF

05. Aventos HF от Blum з легкістю плавно підніме-опустить обидва горизонтальних навісні фасади шафи.

 Кухня-студіо з фасадами з ДСП Cleaf

06. Кухня-студіо з фасадами з ДСП Cleaf – для любителів мінімалістичних форм і декорів, що імітують натуральні, природні матеріали.

Гратчасті рамкові фасади

07. За ґратчастими рамковими фасадами цієї кухні захований нагрівальний котел і всі супутні йому комунікації.

Зменшення глибини кухні

08. Один із способів зменшення глибини кухні біля вікна.

Кухня з МДФ фасадами плівковими

09. У кухні з плівковими фасадами МДФ стільниця використовується також в якості підвіконня.

Кухня з барною стійкою

10. П-подібна кухня з барною стійкою.

Кухонні меблі під замовлення

11. Навіть великий виступ або колону в приміщенні кухні можна вдало обіграти кухонними меблями, зробленими під замовлення.

Глянцеві фасади і вітрини зі склом

12. Максимальне використання корисної площі в маленькій кухні. Глянцеві фасади і вітрини зі склом візуально збільшують приміщення.