ru

uk

Кухні в стилі Прованс, так званому «сільському стилі», мають цікаві особливості, завдяки яким він став надзвичайно популярним. Вибравши кухню Прованс, Ви зможете передати колорит і унікальність однойменної провінції у Франції, підкорюючи своєю простотою і відчуттям затишку в приміщенні, де, напевно, полюблять збиратися Ваші рідні та друзі.

Кухня з фасадами з плівкового МДФ

01. Кухня з фасадами з плівкового МДФ (декор «біле дерево») з нанесенням патини «золото».

Кухня в класичному стилі

02.Карнизи, декоарки – невід’ємні атрибути кухні у класичному стилі.

Традиційні тони

В оформленні такої кухні краще використовувати пастельні тони, які є традиційною основою дизайну кухні в стилі Прованс. Втім, це не виключає появи яскравих акцентів на кухні: зелений, блакитний, оранжевий кольори чудово поєднуються з пастельними тонами.

Ще одна відмінна риса кухні в стилі Прованс – потертість елементів меблів, підкреслена патиною (нанесення патинуючого лаку на фасади), шорсткостями і штучно постареними деталями (техніка кракелюр).

Кухня кавового кольору

03. На фасади кухні з світлого плівкового МДФ завдано патинуючий лак кавового кольору.

Висувні шафи

04. Нанесення єдиного фрезерування на блок фасадів висувних ящиків дозволяє не порушувати гармонію стилю кухні.

Підбір кухні в стилі Прованс

Вартість такої кухні може значно відрізнятися в залежності від використовуваних матеріалів і фурнітури, а також наявності додаткових декоративних елементів (карнизів, пілястр, декоарок, решіток, балюстрад тощо). Наші фахівці допоможуть Вам підібрати матеріали, фурнітуру, згідно планованому бюджету, а також розроблять безкоштовно макет кухні Прованс і проконсультують Вас з будь-яких питань на цю тему.

Кухня з фасадами з плівкового МДФ

05. Кухня Прованс з фасадами з плівкового МДФ.

Кухня у стилі прованс в спокійних тонах

06. Кухня у стилі Прованс може бути і з кольоровими фасадами. Головний критерій – спокійні, світлі відтінки, натуральні тони.

Простора кухня

Кухонна техніка «ховається» за фасадами, її не повинно бути видно, нічого не повинно відволікати увагу від натурального враження від всього інтер’єру.

Кухня у стилі Прованс як не можна більше підходить для приміщень невеликих розмірів, адже світлі тони і затишна атмосфера дизайну допомагають візуально зробити кухню більш просторою.

Маленька кухня у стилі прованс

07. Маленька кухня у стилі Прованс.

Кухня з нанесенням фрезеровок

08. Фасади кухні виконані з матового фарбованого МДФ з нанесенням фрезеровок.

Невелика кухня у стилі Прованс

09. Невелика пряма кухня у стилі Прованс.