ru

uk

Коли мова заходить про комоди, багато хто з нас уявляють собі старий «бабусин» предмет гарнітура. Так він потрібен зараз? Адже в кожній квартирі є шафа з висувними ящиками, часто навіть не одна… Проте, щоб щось дістати з тих самих ящиків, Вам доведеться спочатку відкрити двері шафи, а потім вже – висунути сам ящик. Це буває не завжди зручно, особливо, коли ми поспішаємо. Великий комод під замовлення в Києві допоможе зробити пошук необхідних предметів білизни і одягу швидким і зручним. Наше завдання – зробити цей предмет меблів ідеально відповідним до Ваших потреб. Можна купити готовий комод недорого, проте, він навряд чи буде саме того розміру, кольору і стилю, який підійде під інші меблі.

Довгий комод в спальню дозволить акуратно скласти постіль та білизну. Він може плавно переходити в туалетний столик з ящиками для дрібниць і великим дзеркалом над ним.

Замовити довгий комод будь-якого дизайну, кольору і фактури у нас можна на додаток до меблів для Вашої спальні, вітальні або дитячої кімнати.

Якщо кімната занадто мала для того, щоб в нього вмістилася шафа, невеликий комод для одягу – відмінне рішення. Він може бути декілька вище звичайних (наприклад, близько 1500 мм заввишки), але все одно буде не занадто громіздким. Ви також можете варіювати глибину комода: для великих і просторих кімнат він може бути виготовлений глибиною 500-550 мм, маленьких прекрасно поміститься неглибокий (400-450 мм).

Комод може служити тумбою під телевізор, особливо, якщо Ви віддаєте перевагу, щоб останній розміщувався вище. Висоту комода ми також легко підберемо для Ваших майбутніх цілей.

Хочете трохи заощадити? Замовте комод комбінованого типу: частково з висувними ящиками, частково з дверцятами. Іноді такий варіант навіть кращий, якщо Ви плануєте зберігати в ньому досить високі предмети.

Комод, що переходить в робочий стіл (прямий або кутовий) – прекрасний вибір для дитячої кімнати чи кабінету. Над ними також можна розмістити зручні полиці або навісні шафки для книг, фотографій і т. п.

Дуже зручна тумба-комод, розташована між двома шафами у вітальні або спальні (медіазона). Тут висота також буде залежати від того, як високо повинен бути телевізор, а його розміри визначають ширину комода.

Великий вибір матеріалів, пропонованих нами, дозволить знайти найбільш цікаве і практичне дизайнерське рішення. Улюблена класика? Пропонуємо Вам комоди з фрезерованими фасадами (з плівкового, фарбованого або рамкового МДФ). Глянцеві гладкі фасади ідеально підійдуть для лаконічного сучасного стилю. Можливі також несподівані цікаві поєднання глянсових і матових, «деревних» та пласких поверхонь. Хочете бачити, що всередині Вашого комода? Можна замовити фасади зі скла.

Красиві ручки стануть завершальним штрихом, який підкреслить всі достоїнства цього предмета меблів. Ручки не потрібні? Ми забезпечимо Ваш комод натискними механізмами push-to-open або зробимо фасади з фрезерованою «ручкою» і Ви легко обійдетеся без них.

Якою б не була ідея Вашого майбутнього комода, ми допоможемо підібрати для неї відповідні матеріали, фурнітуру і зробимо попередню 3d-візуалізацію.

Біло-бузкові комоди

01. Біло-бузкова композиція з 3-х комодів в спальні.

Комод в дитячу

02. Комод в дитячій буде служити також тумбою під телевізор. Фасади – рамковий профіль AGT.

Комод-медіазона в спальні.

03. Комод-медіазона в спальні.

Довга тумба-комод

04. Довга тумба-комод – частина меблевого гарнітура в класичному стилі для кухні-студії. Фасади – МДФ плівковий з нанесенням патини.

Комод із фрезеровками з фасадами із плівкового МДФ

05. І знову класика: комод із фрезеровками з фасадами із плівкового МДФ зі структурою «біле дерево».

Комод з гнутими фасадами

06. Рішення для обмеженого простору: комод з гнутими (радіусними) фасадами.

Комод без ручок на фасадах

07. Скошене фрезерування верхньої частині фарбованих фасадів дозволить обійтися без ручок.

Комод для взуття в передпокої

08. Вузький комод для взуття заощадить місце в передпокої.

Комод тумба під ТВ

09. Комод тумба під ТВ з фасадами із скла з нанесеним на нього піскоструминним малюнком.

Комод з дзеркалом у спальні

10. Комод з дзеркалом у спальні. Фасади і рамка для дзеркала – глянцевий плівковий МДФ.

2-сторонній комод для гардеробної

11. 2-сторонній комод-великий острів для гардеробної. Виконаний з італійського ДСП Cleaf. Стільниця – акрил.

Висока тумба-комод з фасадами з натурального шпону

12. Висока тумба-комод з фасадами з натурального шпону 2 порід дерева.

Комод в спальні, що переходить в туалетний столик

13. Комод у спальні, що переходить в туалетний столик. Фасади – глянцевий фарбований МДФ.

Комод з фасадами з рамкового профілю

14. Фасади цього комода – рамковий профіль AGT з нанесенням патини.

Комод в кабінеті

15. Цей місткий комод – частина гарнітура в кімнаті-кабінеті.

Недорогий комод з фасадами з ДСП

16. Бюджетний варіант – фасади з ДСП

Комод в контрастному дизайні

17. Контрастне поєднання: корпус «венге» фасади кремового кольору.

Комод під довгим робочим столом

18. Комод під довгим робочим столом з фасадами з рамкового профілю AGT .

Скошена вузька тумба

19. Скошена вузька тумба, виконана з ДСП Cleaf, стала відмінним місцем для зберігання в кімнаті зі стінами з «розгорнутим» кутом.

Тумба-медіазона між 2-ма шафами

20. Тумба-медіазона між 2-ма шафами. Фасади виконані з ДСП, кришка тумби і полиця над нею – «зшивка» (ДСП товщиною 36 мм).

Тумба-комод для взуття в коридорі

21. Тумба-комод для взуття в коридорі. Фасади – глянцевий фарбований МДФ з фрезеровками.