ru

uk

Компанія 3D-mebli пропонує виготовлення шафи купе будь-якої складності на замовлення, з точним урахуванням планування приміщення, а також ваших побажань до оформлення.
Щоб виготовити шафу купе, нам необхідно обговорити всі деталі і дрібниці майбутнього проекту, після чого ми можемо представити на розгляд 3D-макет шафи, вбудованої в інтер’єр приміщення. Такий підхід дозволяє врахувати всі нюанси на початковому етапі, уникнути помилок в процесі виробництва і при монтажі.


Мал.1. Шафа-купе, вбудована в нішу. Секційні двері – кольорове скло Лакобель і вставки з фарбованого скла (2-кольорове фарбування).


Мал.2. Шафа-купе корпусна. Панель з радіусними полицями частково закрита дверцятами з гнутого плівкового МДФ. Малюнок на дверях нанесений методом трафаретного 2-кольорового фарбування на дзеркало «срібло».


Мал.3. Шафа-купе кутовий (Г-подібний). Вставки дверей виконані з кольорового скла Лакобель і скло з фотодруком.

Шафи купе виготовлення яких є пріоритетною діяльністю нашої фірми, ми пропонуємо будь-якого дизайну та конфігурації. Ви можете замовити як стандартні, так і оригінальні шафи, незвичайного дизайну або типу виконання.


Мал.4. Шафа-купе і тумба-комод з радіусними полицями. Двері – 2-кольорове фарбування під склом «діамант».


Мал.5. Шафа-купе з цікавим рішенням кута: крайні двері розпашні, що робить конструкцію менш громіздкою.


Мал.6. Дві шафи-купе різної глибини. Сполучний елемент між ними – тумбочки зі скляними радіусними дверцятами (всередині них – скляні полиці з LED-підсвічуванням).


Мал.7. Шафа-купе з книжковою шафою. Двері шафи виконані методом 1-кольорового фарбування на дзеркалі.

Виготовлення (шафи купе) такого складного предмета інтер’єру є досить відповідальним, вимагає точних розрахунків всього внутрішнього наповнення – поличок, вішалок, стелажів. В нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які максимально оперативно спроектують шафу і розрахують його вартість.


Мал.8. Внутрішнє наповнення шафи проектується з урахуванням усіх побажань клієнтів.

Щоб виготовити шафу купе, необхідно визначитися з матеріалами декорування фасадної частини. Найбільш поширеним варіантом є панелі з високоякісного ДСП, на які, при бажанні, можна нанести малюнок. У виготовленні (шафа купе) меблів необхідно включати особливості планування приміщення, оскільки створення повнорозмірної і вбудованої шафи має ряд істотних відмінностей.


Мал.9. Секційні двері шафи-купе виконані з скла з 2-кольоровим фарбуванням. Кут з радіусними полицями закритий дверцятами з гнутого фарбованого МДФ (глянсового) на всю висоту.


Мал.10.Кутова шафа-купе з піскоструминним малюнком на дверях.

Створення шафи купе з урахуванням індивідуальних особливостей дає можливість досягти максимальної гармонії дизайну виробу та інтер’єру, врахувати особливості, помилки в плануванні будівлі, успішно перетворивши їх на переваги.


Мал.11. Шафа-купе (ліворуч), розпашна шафа (праворуч) та антресоль над вхідними дверима декоровані кольоровими склом Лакобель і фотодруком з монохромним зображенням.

Замовляючи шафу-купе, ви створюєте ідеальні умови, затишну атмосферу, в якій буде завжди приємно знаходитися.


Мал.12. Містка шафа-купе з красивим малюнком, виконаним методом фотодруку, стала гармонійним доповненням спальні.