ru

uk

Правильно організувати простір в дитячій кімнаті іноді буває досить складно – велика кількість іграшок, одягу робить це справжньою проблемою, вирішити яку допоможуть дитячі шафи купе. Рішення замовити шафу у дитячу дозволить звільнити більше корисного простору, необхідного для ігор і повноцінного розвитку малюка.

Шафи купе дитячі виробляються нами з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, що дозволяє не турбуватися про вплив придбаного виробу на здоров'я дитини.

За рахунок правильно організованого внутрішнього простору шафи, розсувної системи, яка не забирає дорогоцінні метри простору, дитяча кімната стане більш просторим і світлим. Тому купити дитячу шафу купе є максимально правильним рішенням для створення ідеальних умов для вашого малюка.


Рис.1.Шафа в дитячу, бічні двері – 1-кольорове фарбування на дзеркалі.


Рис.2.Двері шафи в дитячу виконані з дзеркала «сатин», права – з 1-кольоровий фарбуванням.


Рис.3.Секційні двері шафи – скло Лакобель білого кольору і скло з 2-кольоровим фарбуванням (центральна вставка), алюмінієвий профіль – фарбований, білого кольору.

Наша компанія, 3d-mebli, пропонує величезний вибір варіантів оформлення, які дозволять зробити дитячі шафи купе веселими і позитивними. Ви можете вибрати для оформлення фасадної частини шаф спокійні, пастельні тони, обробку екологічно чистим і міцним бамбуком, або більш яскравий тип оформлення – фотодрук.

Купити дитячу шафу купе, декоровану методом фотодруку, означає втілити в життя будь-які побажання дитини. Даний спосіб прикраси шаф купе дозволяє нанести на фасади будь-які малюнки – мультяшних героїв, персонажів улюбленої казки дитини, для старших дітей – улюблені групи або кадри з популярних фільмів.


Рис.4.Яскравий фотодрук на дверях шафи в дитячу за мотивами мультфільму «Мадагаскар».


Рис.5. Фотодрук в кімнату для дівчини-підлітка.


Рис.6.Двері з фотодруком в дитячу.

Шафи купе дитячі, для оформлення яких використовується фотодрук, обробляються спеціальними фарбами, які фіксуються ультрафіолетовим світлом. Після цього малюнок вкривається шаром лаку, що забезпечує стійкість до механічних впливів.


Рис.7.Шафа-купе з фотодруком, малюнок якої повторюється на вставках з скла в рамковому профілі в пеналі поруч.


Рис.8.Кутова шафа-купе в дитячу, двері з фотодруком.


Рис.9. Ще одна кутова шафа в дитячу.

Шафи в дитячу можуть бути не тільки у вигляді купе, але і з розпашними дверцятами. Це особливо актуально при невеликій глибині шафи. Багатий вибір декорів фасадів (дверей шафи), а також можливість поєднувати їх із «сусідніми» елементами (пеналами, тумбами, комодами, столом і т. п.) дозволяє створити в дитячій неповторний індивідуальний дизайн.


Рис.10.Двері шаф і тумбочок з плівкового фарбованого МДФ зі вставками зі скла з 2-кольоровим фарбуванням.


Рис.11.Двері в алюмінієвих рамках зі вставками зі скла з фотодруком.


Рис.12.Розпашні двері шафи з плівкового МДФ.

Замовити шафу в дитячу, значить, зробити мрію малюка реальністю.