ru

uk

Велика популярність шаф купе диктує підвищення цін на цей предмет інтер’єру, але наша компанія пішла іншим шляхом – ми пропонуємо шафи купе вартість яких є дуже привабливою для різних категорій населення.

Ціна на шафа купе формується в залежності від обраних матеріалів, відповідно, ціна шафи купе в Києві, зібраного з компонентів з низькою собівартістю, буде нижче, ніж ціна шафи, прикрашеного складним декором.

Ціни шафи купе багато в чому залежать саме від дизайну, оскільки компоненти для внутрішньої конструкції шаф, переважно, однакові. Каркас шафи збирається з плит ДСП від таких виробників як Egger або Swisspan, відомих своєю високою якістю. Високий рівень міцності готових виробів забезпечується кромкуванням торців плит з допомогою стрічки ПВХ, стійкою до механічних пошкоджень.

Якщо ви хочете придбати бюджетний виріб, вартість шафи купе буде формуватися в залежності від обраного дизайну. Найдоступнішим рішенням є оформлення фасадної частини плитами ДСП. Такі шафи мають невисокі ціни, що задовольняє інтереси більшості покупців.


Мал.1.Двері з ДСП – самий недорогий варіант для фасадів шафи-купе.


Мал.2.Двері з ДСП можна зробити контрастними за кольором.


Мал.3.Ще один недорогий варіант фасадів, візуально збільшує простір – дзеркальні двері.

Шафа купе вартість якїо вище, декорується панелями з дзеркал, на які може бути нанесено малюнок, обраний клієнтом. Ви можете вибирати як вид візерунків, так і спосіб нанесення – піскоструменевий (матування дзеркала), нанесення фарбою. Досить частим рішенням є оформлення панелей склом, на яке малюнки нанесені методом фотодруку. Такий спосіб декорування є одним з найпоширеніших, оскільки дозволяє наносити будь-які малюнки, в тому числі і фотографії.


Мал.4.Двері шафи – піскоструминний малюнок на дзеркалі «срібло» (фон – матування, малюнок – дзеркало).


Мал.5.Піскоструминний малюнок на дзеркалі «срібло» (фон – дзеркало, малюнок – матування).


Мал.6.Піскоструминний малюнок на дзеркалі «бронза».


Мал.7.1-кольорове фарбування на дзеркалі «срібло».


Мал.8.1-кольорове фарбування на дзеркалі «сатин».


Мал.7.Двері шафи – фотодрук під склом.


Мал.8.Двері виконані з кольорового скла Лакобель.


Мал.9.Секційні двері зі вставками зі скла Лакобель і дзеркала з 1-кольоровим фарбуванням по амальгамі (з внутрішньої сторони).

Шафи купе ціни яких вас приємно порадують, може мати різні конфігурації – найбільшою популярністю користується вбудована шафа, що дозволяє найбільш вигідно використовувати кожен сантиметр площі.


Мал.10.Вбудована шафа. Двері – ротангові панелі + піскоструминний малюнок на дзеркалі.

Дуже популярні кутові шафи купе ціни яких дозволять без шкоди для бюджету зі смаком обставити будь-яку кімнату. Принадність кутових шаф полягає в тому, що вони дозволяють використовувати площу кімнати з максимальною користю, адже в кутах, по традиції, або накопичуються непотрібні речі, або стоїть шафа, внутрішній простір якого організовано нераціонально. Кутова шафа купе збільшує площу кімнати, звільняючи більше особистого простору.


Мал.11.Кутова шафа-купе.

Також шафи купе можуть мати самостійну конструкцію, використовуватися в якості функціональних перегородок.


Мал.12.Шафа-купе з кутовим елементом меншої глибини.


Мал.13.Шафа-купе з бічними дверцятами.


Мал.14.Двері шафи-купе – розсувні в центрі і двопільні (у тому алюмінієвому профілі) по боках.