ru

uk

Стандартні шафи купе давно завоювали позиції на меблевому ринку, що пояснюється їх універсальністю, практичністю і доступністю. Шафи купе стандартні можуть мати різні типи конфігурації – кутові, повнорозмірні, вбудовані, окремо стоячі. Шафа купе стандартна, як правило, оформляється панелями ДСП, які можуть комбінуватися зі склом або дзеркалом.


Мал.1.Шафа-купе з дзеркальними дверима.


Мал.2.Шафа-купе з дверима з ДСП.


Мал.3.Недорогий спосіб зробити традиційну шафу з ДСП більш незвичайною – вставки дверей контрастного кольору.

Стандартні шафи купе можна замовляти в кімнату будь-якого призначення – спальню, дитячу, вітальню, гардеробну. До речі, в гардеробних кімнатах шафи купе є ідеальним варіантом, звільняє більше корисної площі для речей.


Мал.4. Шафу в спальню , двері – дзеркало «бронза».


Мал.5.Шафа-купе в передпокій.

Відмінним рішенням по організації простору є кутові шафи купе стандартні, які можуть мати різну конфігурацію. Найчастіше в кутових шафах встановлюються дві двері, що відкривають вільний доступ до речей, складеним максимально ергономічно.


Мал.6.Кутова шафа-купе.

Шафи купе вбудовані використовують по максимуму простір, який при установці традиційної шафи, втратив би свою функціональність. За рахунок використання стелі і стін в якості корпусу вбудованого шафи, ви виграєте настільки необхідні сантиметри житлової площі.


Мал.7.Шафа-купе, вбудована в нішу. Секційні двері виконані з дзеркала з піскоструминним малюнком.

Шафа купе стандартна повнорозмірна має власний корпус, виготовлений з якісних плит ДСП, від перевірених виробників. Повнорозмірні шафи також відрізняються великим простором для створення незвичайних конфігурацій. Так, ви можете замовити шафу з антресолями, розташовану по обидва боки від дверей. Таке рішення дуже вигідно в плані організації простору.


Мал.8.Корпусна шафа-купе.


Мал.9.Шафа-купе, пенал і антресолі над вхідними дверима виконані в єдиному стилі. Фасади останніх – з рамкового профілю зі вставками ротанга і скла.

Якщо ви хочете створити функціональні зони в приміщенні, для цієї мети ідеально підійде повнорозмірна шафа купе. В такому випадку ви отримуєте предмет інтер’єру, що по максимуму використовує площу кімнати.


Мал.10.2 шафи-купе з медиазоною в центрі – максимально функціональне рішення для вітальні.


Мал.11.2 шафи-купе з фотодруком на дверях шаф і антресолі між ними.


Мал.12.Шафа-вітрина для посуду (двері в ньому виконані з рамкового профілю зі вставками з ДСП та скла).