ru

uk

Вибір меблів для дому дуже часто залежить від фактора ціни – можливість дізнатися вартість гарнітура або шафи на початковому етапі пошуку дає певні переваги. На нашому сайті 3d-mebli.kiev.ua ви можете розрахувати шафу купе будь-якої конфігурації, яка є найбільш вдалою для вашої квартири чи будинку.

Розрахунок шафи купе

Розрахунок шафи купе дозволяє самостійно підійти до вибору наповнення шафи, компонування внутрішнього простору, що позитивно впливає на процес вибору шафи. Варто відзначити, що наша компанія розробляє 3D-макети виробів, які дають уявлення про те, як буде виглядати шафа в інтер’єрі, але можливість розрахувати шафу купе в процесі вибору конфігурації і типу виконання дасть чіткі уявлення про те, який тип шафи вам потрібен. Після того, як шафи купе розрахунок буде проведений, ви будете чітко знати, яка саме шафа ви хочете, що значно спростить створення майбутнього предмета інтер’єру.

Щоб шафа купе розрахувати, вам необхідно вказати розміри і створити новий проект. Далі у шафа купе калькулятор необхідно ввести елементи наповнення – полички, ящики, перегородки, додаткові затискачі і фіксатори, наявність яких істотно впливає на вартість і тривалість виготовлення шафи.

Також розрахунок шафи купе вимагає зазначення кількості дверей, яке в більшості випадків збігається з кількістю відсіків. У шафа купе калькулятор ви також можете внести наповнення дверей, тип фасадних панелей (ДСП, скло, дзеркало, інші матеріали).

Також, не забудьте вказати, який тип шафи ви хочете замовити – вбудований, повнорозмірний, кутовий.
Після того, як всі позиції будуть заповнені, вкажіть ім’я, контактну інформацію (телефон, електронна адреса) і відправте нам. Ми зв’яжемося з вами максимально оперативно.