ru

uk

Розташування меблів на кухні безпосередньо впливає на процес приготування їжі. Чим компактніше вона спроектована, тим менше зайвих рухів вам доведеться робити. Сучасні кухні розраховані на те, щоб зробити ваш інтер’єр більш затишним і максимально полегшити роботу.

Сучасні кухні

Для тих, хто не має в своєму розпорядженні великий простір, ми пропонуємо виготовити малогабаритні кухні. Компактні меблі при грамотному плануванні можуть одночасно бути і досить місткими, в них нескладно буде зберігати весь необхідний посуд і продукти. Варто відзначити, що навіть невеликі кухні економ класу виконуються нами з матеріалів хорошої якості.
Вивчаючи сучасні кухні, зверніть увагу на різноманітність кольорів і фактур. Спокійні кольори або яскраві відтінки – все це доступно на сучасному меблевому ринку. Ви зможете замовити у нас кухню як в життєрадісних, яскравих тонах, так і в спокійному класичному стилі. Наші фахівці допоможуть грамотно підібрати матеріали і фурнітуру згідно Вашим стилістичним і естетичним уподобанням, а також безкоштовно зробити її проект, щоб Ви могли переконатися в правильності обраного стилю і колірної гами.

Малогабаритні кухні

Малогабаритні кухні можуть бути виконані в контрастних один-одному кольорах «верху» і «низу» або в одному тоні. Грамотно підібрана комбінація допоможе візуально розширити навіть невеликий простір і зробити його максимально функціональним.
Цінова політика на кухні також різна. Ми можемо запропонувати Вам кухні економ класу або дорогі кухні, але всі вони незмінно виготовлені з матеріалів високої якості. Величезний асортимент матеріалів та комплектуючих дозволяє замовити варіант кухні на будь-який смак і гаманець, а наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всьому різноманітті вибору сучасних матеріалів.