Мабуть, найбільш спірним питанням оформлення інтер’єру є передпокій – найчастіше він не відрізняється величезною площею, що стає справжньою проблемою при розміщенні речей. Найбільш вигідним виходом з цієї складної ситуації є шафи купе в передпокої, представлені компанією 3d-mebli.

Шафа купе, передпокій для якої є найбільш популярним місцем розташування, дозволяє істотно збільшити корисну площу, за рахунок грамотної компонування внутрішнього простору. Купити шафу в передпокій, виконану у форматі купе, значить поліпшити умови проживання, зробити інтер’єр приміщення більш сучасним і привабливим.


Мал.1. Дзеркальна шафа-купе в передпокої – найпоширеніший спосіб візуального збільшення простору.


Мал.2. Невелика прихожа, одинарні двері-купе на монорейці.

Якщо ви вирішили замовити шафу для передпокою, зверніть увагу на оформлення фасадної частини за допомогою дзеркал. Таке оформлення шафи є не тільки практичним, дозволяє швидко оцінити свій наряд, але і візуально розширює приміщення, створює затишну атмосферу.


Мал.3. Двері шафи декоровані малюнком, виконаним у техніці 1-кольоровиого фарбування на дзеркалі.


Мал.4. Піскоструминний малюнок на дверях шафи-купе в передпокої (фон – матування, малюнок – дзеркало).


Мал.5. Піскоструминний малюнок на дверях шафи-купе в передпокої (фон – дзеркало, малюнок – матування). Піскоструминним малюнком декоровані також декоративні панелі з гачками ліворуч від шафи.

Ми створюємо шафи в передпокій на замовлення, проекти яких складаються виключно на підставі ваших смаків та уподобань. Щоб шафа ідеально вписалася в інтер’єр передпокою, ми створюємо 3D проект, що дозволяє оцінити, наскільки готовий виріб буде гармоніювати з оформленням приміщення.

Дуже часто шафи купе передпокій (Київ) мають кутове виконання, оскільки такий варіант є найбільш вигідним в плані економії простору. В кутових шафах купе, як правило, встановлюються радіусні полиці, створюють відчуття завершеності, підвищують ергономічність.


Мал.6. Кутовий передпокій з шафою-купе і відкритою фігурною декоративною панеллю з тумбочкою.


Мал.7. Невеликий кутовий передпокій

Шафа передпокій, ціна якого приємно відрізняється від ринкової, може поєднувати в собі відділення для взуття, одягу, стелажі. Таке виконання дає можливість вирішити відразу дві проблеми – компактно розташувати книги, журнали, диски, і вигідно організувати зберігання одягу.


Мал.8. Дзеркальна кутова шафа в передпокої з декоративною фігурною панеллю і практичними тумбочками.


Мал.9. Комплексний передпокій з великою кількістю функціональних відділень. Фасади з рамкового профілю зі вставками ротанга.


Мал.10. Шафа в передпокою з піскоструйним малюнком на дверях і радіусними дверцятами.

Крім шаф-купе ми можемо запропонувати шафи з дверцятами. Це особливо актуально при невеликих розмірах приміщення. Багатий вибір матеріалів для фасадів передпокою зробить його оригінальним, а наші фахівці допоможуть продумати функціональність і практичність Ваших меблів.


Мал.11. Невеликий кутовий передпокій з розчинними дверима (дзеркало наклеєне на основу з ДСП).


Мал.12. Фасади передпокою виконані з рамкового профілю АГТ зі вставками з ДСП.


Мал.13. Передпокій з фасадами з ДСП.


Мал.14. Фасади з рамкового профілю АГТ зі вставками ротанга.